2733
2734
عنوان

اگه شرایط مالشو نداری....

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 78 پست
ایا دختر شما هم میخواد و انتخابش این هست که شرایط مالی سخت و بد رو تحمل کنه مساله اینه

صد در صد نه

بچه ها از بزرگتر ها بیشتر متوجه اوضاع میشن دختر من میگه من بزرگ بشم میخوام دندون پزشک بشم و آنقدر پولدار بشم که هر آدم فقیری دیدم واسش خونه بخرم .

مطمئنم که همینطور میشه چون الان 6 سالشه و مدرسه نمی ره ولی تا جدول ضرب کلاس سوم رو بلده

اگه خدا بخواد پولدار ترین ادم دنیا هم با مخ همون لحظه میاد تو زمین میمیره فقیر ترین ادم دنیا هم ...

بله ولی خدا نسبت به بنده هاش رئوف و مهربانه😎

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب راست میگه،همسرم دستش خالی شد ۱۰ سال سختی کشیدیم.خواستیم رو پای خودمون باشيم یهو همه چیز ده برابر ...

شما توقعتو بیار بیار لباسشویی ارزون بخر غصه نخوری

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

تمام عمرم با بی پولی و بدبختی بزرگ شدم زندگی کردن بدون پول رو فقط اونایی که کشیدن میتونن درک کنن هزار بار گفتم خدایا من چرا اومدم ب این دنیا. زندگی کردن تو فقر واقعا زجر آوره هر روز آرزوی مرگ می کنی. 

2731
شما توقعتو بیار بیار لباسشویی ارزون بخر غصه نخوری

توقعم پایینه.نبود این چند سال تو تشت و با پا لباس نمیشستم با اینکه خونه پدرم همه چی مهیا بود 

اقساطی میشه اینقد

مگر برم دست دوم بخرم ک شاید تعمیری باشه.

صد در صد نه بچه ها از بزرگتر ها بیشتر متوجه اوضاع میشن دختر من میگه من بزرگ بشم میخوام دندون پزشک ب ...

میدونی کلاس کنکور چقد هزینه داره؟ برای ادم فقیر زندگی کردن پیشرفت کردن سخته 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙
توقعم پایینه.نبود این چند سال تو تشت و با پا لباس نمیشستم با اینکه خونه پدرم همه چی مهیا بود  ...

عزمزم من سه سال پیش ۷ تومن مارک ایرانی خریدم تا الانم کار کرده 

حتما ک نباید خارجی باشه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
میدونی کلاس کنکور چقد هزینه داره؟ برای ادم فقیر زندگی کردن پیشرفت کردن سخته 

عزیزم منم با همون وضع بزرگ شدم 

ولی بچه هدیه خداست کسی هم نمیتونه بگه چرا

ناشکری نمیکنم ولی من هر جوری خواستم بچه آخرم رو سقط کنم نشد خدا نخواست وقتی خدا نخواست چیکار میکردم 

2738

چقدر بدتون میاد یکی حرف حق بزنه خوب  هرکاری شرایط مالیشو ندارین  با تمام قوا حتما انجام بدین ببینین کی ضرر میکنه والا!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
توقعم پایینه.نبود این چند سال تو تشت و با پا لباس نمیشستم با اینکه خونه پدرم همه چی مهیا بود  ...

والا ما پارسال ماشین لباسشوییی پاکشوما خریدم با ایاب و ذهابش شد27 م

اگر شرایط مالیشو نداری نمیر قبر گرونه چرت و پرت میگی چقدر

😂😂😂😂😂

پسرم/اطلاعاتی راجب اجنه دارم که حاصل ۵ سال ارتباطم با یکی که (موکلین مسلمان ارتباط داشت) هست. اونا هرگز دوست ندارن خودشون رو به هر شخصی نشون بدن.اونا مثل انسان ها دانشمند. دکتر.پادشاه و ملکه دارن .اونا هم قشر فقیر و پولدار دارن حتی دارای کاخ و قصر هم هستن. اونا داری طی الارض هستن و میتونن در یک چشم بهم زدن فاصله بین زمین و آسمان سوم رو طی کنن. اونا هرگز دوست ندارن (اجنه.جن) خطاب بشن و باید به اون ها از کلمه (موکل یا از ما بهترون) استفاده کرد. اونها از گذشته. حال و آینده انسان ها خبر دارن.اونا هرگز دوست ندارن رازهای خصوصیشون فاش بشه و در دسترس عموم قرار بگیره و اگر کسی راز اونا رو فاش کنه میفهمن و اذیتش میکنن. اونا هرگز نمیتونن کارهای خدا دادی رو عوض کنن .برای مثال اگر یک انسان از اوناها بخواد که (رنگ چشم یا تغییر قد و و چیزهای خدا دادی رو عوض کنه. قطعا اونا جوابشون منفیه) اونا میتونن با قدرت خودشون به شخصی که اونا رو احضار می‌کنه توی یک آینه (که به اون علم اینه بینی می‌گویند) برای مثال 👈 شخص گمشده. وسیله گمشده آینده گذشته. چهره یک شخص. مکان چند سال گذشته یا حال یا آینده رو نشون بدن .اونا هم جشن عروسی و ازدواج دارن. و میتونن با انسان یا همون( احضار کننده هاشون ازدواج کنن ) بر خلاف تمام مردم که میگن موکلین مسلمان اصلا اذیتی ندارن. باید گفت که جن های مسلمان هم اذیت دارن آنها داری سم هستن. بر خلاف تمام کسانی که میگن سم ندارن. آنها میتونن زندگی یک انسان رو مثبت و یا منفی کنن.دنیای آنها به شدت ترسناک سرد و وحشتناک هست . بهترین گروه موکلین پری ها هستن مسلمان و به شدت زیبا که اصلا آزار و اذیتی ندارن. شخصی که اون هارو احضار میکرد باید ادابش رو هم رعایت میکرد. برای مثال. زمان احضار موکل( لاکی نباید داشته باشه و حتی غسل) و باید چادر مخصوص که پوشیه هست ( دو چشم آنها فقط پیداست مشکی رنگ ) رو بپوشه. وگرنه موکلین احضار نمیشن.انها ب شدت وفا دار هستن  بر خلاف انسان ها🙂   موفق
والله تا بوده همبن بوده مگه ما تو پر قو بزرگ شدیم؟  همیشه تنگی و سختی تو زندگی هست ادنی زاد با ...

از رفاه کامل صحبت نمیکنم،اینکه آدم پول تغذیه بچه و بهداشت و درمانشو داشته باشه رفاه نیست  جزو حداقل داشته ها محسوب میشه.بعضیا تاپیک میزنن واسه همین حداقل ها.حالا اونی که بچه آورده با این شرایط دیگه کاریش نمیشه کرد اما اونی که توی این شرایطه و بچه دار میشه ظلم میکنه به بچه.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2706