2737
2739
عنوان

اگه شرایط مالشو نداری....

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 78 پست
تو از کجا میدونی چقدر از همون بجه ها که میگی پدرومادر داشتن و مردن یا پول دار بودن و ورشکست شدن یا ه ...

شاید شما هیچ پل ارتباطی با اقشار ضعیف جامعه نداشتید و هرگز خودتون رو درگیر حل مشکلات کسی نکردید

دقت کنید من گفتم شاید!!!

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگرهم میبینیدکسی بچه آورده وشرایطش روداره لطفاتوکارش دخالت نکنیدوسرتون توزندگی خودتون باشه وفضول مرد ...

اون شرایطشو داره خداروشکر یه موجود پاک که هدیه خداست رو داره بزرگ میکنه

من دلم فقط برای اونایی میسوزه که نمیفهمن فقط به یه جمله بچه گیر دادن

ولی بقیه جملاتمو ندیدن....

2731

خب راست میگه،همسرم دستش خالی شد ۱۰ سال سختی کشیدیم.خواستیم رو پای خودمون باشيم یهو همه چیز ده برابر شد.

ی لباسشویی قیمت کرده بودیم از ۲ سال قبل ۲۳ بود بعد شد ۲۷ الان ۳۰هر وقت پول جمع کردیم بخریم گرونتر شد.باورتون میشه یک خانوم لباسشویی نداشته باشه.

بچه دار هم نمیشم راستشو بخواین ۱۰ ساله.ولی خب میگم خرج خودمون در نمیاد بخدا درنمیاد. چطوری بچه دار شم.دوا درمون کلی خرج داره.پرنده دارم ولی خب بهش میرسم نبود میمردم از تنهایی بی بچه

هیچ جای دنیا مردم عادی نمیتونن صد صد باشن مگه اینکه شغل پردرآمدی داشته باشی. درحالیکه خوشبختی و زندگ ...

احسنت

بابا خود معاویه میگه زنان همه عقیمند از اینکه پسری مثل علی و عدالت او بیارن

بعد تو همون عدالت علی هم کلی فقیر بوده 

اما نمیشه بکیم چون فقیریم زندگی نکنیم که

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
بلد نیستم چه طوری

برو تو تاپیکام اون تاپیکی ک نوشتم. خانما بیایت لیست جهاز رو پیدا کن کنار تاپیک یه سع نقطه هست اونو بزنی میاره گزارش

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

کاملا حق گفتی .فاز اینایی ک بی احترامی میکنن و با لفظ های بد حرف میزنن رو نمیفهمم🙂🌱اگ دوست نداریت تاپیکو میتونین ازش خارج بشین ‌یا حداقل محترمانه تر صحبت کنین .

ازدواج یه هزینه های پایه ای داره...ک خیلیا ممکنه نتونن از پسش بر بیان .

بچه ام که باید زمانی اقدام بشه ک بدونین میتونین تامینش کنین و زندگی ک دارین ارزش تکثیر داشته باشه...

خلاصه ک باید از پسش بر اومد تا اقدام به کاری کرد .حالا باز هر کی نظری داره اما خب بی احترامی اصلا قشنگ نیست .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2740
درسته بچه خرج داره و باید به فکر آینده اش باشیم ولی حس مادر شدن آنقدر قشنگ هست که بخاطرش سختی ها رو ...

ایا دختر شما هم میخواد و انتخابش این هست که شرایط مالی سخت و بد رو تحمل کنه مساله اینه

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  

یکی از دوستامون پول نداشت ازدواج کرد،کارش نگرفت رفت تو بورس و بیت کویین،بعد کرایه خونه شم نداشت بده .وسایل خونه شو ریختن تو کوچه.اوردوز کرد مرد.ب راحتی.

اگه مجرد بود لااقل بخاطر زندگیش اینکارو نمی‌کرد و دختر مردمو بدبخت نمی‌کرد.

خب راست میگه،همسرم دستش خالی شد ۱۰ سال سختی کشیدیم.خواستیم رو پای خودمون باشيم یهو همه چیز ده برابر ...

خب عزیزم اشتباه تون اینکه ک صبر کردید پولتون جمع بشه این استراژی تو ایران جواب نمیده . باید بقیه مبلغ رو  یا از کسی قرض میگرفتین یا قسطی برمیداشتین الان هم نگیری باز سال دیگه گرونتر میشه 

کل زندگی مون شده قسطی . ی زمان تلوزیون زندگی غربی ها رو مسخره میکرد ک همه چی شون قسطیه الان خودمون به اون روزافتادیم  

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706