2733
2734

سلام دوستان دوتا سقط داشتم به علت ایست ضربان قلب کیا اینطوری بودن بعدش بارداری موفق داشتن لطفا دلداریم بدید خیلی نا امیدم 😔

گلم احتمالا شما غلظت خپن داری باید تو حاملگی امپول انوکسپارین بزنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا داشتی حتما آزمایش های ایمنی و انعقادی و همه چیزو بده مخصوصا این دوتا 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
2740
آزمایش باید بدی عزیزم و زیر نظر فوق تخصص اقدام کن یه سوال سقط داشتی با شوهرت بحثت میشد ما از بعدش هم ...

چرا بحث و دعوا دلیل سقطتون مگه چی بود میشه بدونم 

انقد دلم میخواد اینجا درد دل کنم ولی اینجا هیچ کس با کفش کسی دیگه راه نمیره فقط راه رفتنش و قضاوت میکنند 

چرا بحث و دعوا دلیل سقطتون مگه چی بود میشه بدونم  انقد دلم میخواد اینجا درد دل کنم ولی اینجا ه ...

بارداری خارج از رحم بود اصلا از بارداری دیگه میترسم و خستم مادرشوهرم صاف صاف گفت نتونستی نگهداری شوهرم گفت فدا سرش ولی به من میگ مامانم منظوری نداشت آخه مگ میشه اصن جیگرم آتیش گرفت من

2706