2737
2739
عنوان

دوستانی که بعد سقط بارداری موفق داشتید بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بارداری خارج از رحم بود اصلا از بارداری دیگه میترسم و خستم مادرشوهرم صاف صاف گفت نتونستی نگهداری شوه ...

چه ادمای بیشعوری وجود داره خوب خود خانوم اون مواقع از نظر روحی داغونه یکیم باشه اینطوری انگشت کنه دیگه قوز بالا قوز 

2731
ایشالله به سلامتی بغلش کنی 🥰

من قبل این بارداریم سه تا سقط داشتم .

خدارو شکر خدا تا الان مراقبش بوده .

واسه بارداری بعدیت از سه ماه قبل اقدام فولیک اسید و بخور حتما .تو دوران بارداری هم باید آسپرین بخوری .

من روزی دوتا باید بخورم تا هفته ۳۵

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
من قبل این بارداریم سه تا سقط داشتم . خدارو شکر خدا تا الان مراقبش بوده . واسه بارداری بعدیت از سه ...

خوب من ازمایش ایمنی انعقادی ژنتیک هورمونی خون عکس رنگی پاپ همسرمم ژنتیک اسپرم و دی اف ای داد بازم مشکلی  نبود دیگه نمیدونم چیکار کنم پیش هر دکتری هم که میرم میگه مشکلی نداری بخدا میترسم دوباره باردار بشم

2740
خوب من ازمایش ایمنی انعقادی ژنتیک هورمونی خون عکس رنگی پاپ همسرمم ژنتیک اسپرم و دی اف ای داد بازم مش ...

آسپرین باعث میشه خون رسانی به جنین راحت تر انجام شع .

من از زمانی که بیبی چکم مثبت شد خوردم .بعدم که با جواب آزمایش رفتم دکتر خودش گفت باید بخوری .غلظت خونم زیاد نداشتم

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
بارداری خارج از رحم بود اصلا از بارداری دیگه میترسم و خستم مادرشوهرم صاف صاف گفت نتونستی نگهداری شوه ...

الهی بعضیا چه بی رحمن 

تو بیشعوری و منظور داشتنش که شکی نیست ولی به این فک کن که همسرت پشتت بود هواتو داشت اون بنده خدا هم ناراحت مثل شما همین که پشتت در اومد جای شکر 

انشالله به زودی باردار شی دوباره ولی اینبار تا سونو آن تی به هیچ کس چیزی نگو دختر خوب تا خیالت راحت شه

اولی پنج هفته دومی ۱۱ هفته همه چی نرمال بود تا اینکه رفتم سونو گفت توقف ضربان قلب

ای بابا

منم دوسال پیش تو پنج هفته سقط کردم، چون رشدش متوقف شده بود و تو هفته پنجم مونده بود

الانم دوباره باردارم. شنبه هفته پیش رفتم سونو گفتن پنج هفته و سه روزی، ولی امکان سقط هست، چون با توجه به آخرین پریودی باید هشت هفته میبودم، گفتن رشد نداشته.. باید دوباره برم 

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
الهی بعضیا چه بی رحمن  تو بیشعوری و منظور داشتنش که شکی نیست ولی به این فک کن که همسرت پشتت بو ...

من به کسی نگفته بودم حالم بد شد رفتم بیمارستان شوهر همه رو خبر دار کرد چه فایده فرداش خودش عین مامانش همین حرف رو زد....چون گفتم مامانت منظور داره نگو نفهمیده و گفته من اگر خدا باشه سپردمش به اون چون بددد سوختم