2733
2739
عنوان

دوست ندارم برم بیرون با دوست پسرم

208 بازدید | 13 پست

سلام دوستان 

من و دوست پسرم حدود یک ماهه با هم اشنا شدیم و هرروز چت میکنیم خیلی اصرار میکنه بیا بریم بیرون چون من هم خجالیتم و هم خانوادم سختگیرن نمیخوام برم بریم اصلا دوست ندارم برم بیرن یه بار داشت جور میشد که بریم بیرون دوستم روز اخر کنسل کرد چون قبلش دوسه بار گفتم میام و نمیام  اعصابش خورد شد بدبخت به من هیچی نگفت دوستش به من گفت فحش ما داده الان دوباره گفته بریم بیرون چی بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
و منی که یبار ظهر یبار غروب میرم بیرون باهاش 🤣

من ادم خجالتیم اصلا نمیتونم اگه هم بخوام برم باید با دوستام برم به بهونه ی بیرون رفتن دوستامم خیلی پایه نیستن ون خانوادم سختگیرن

2740
من ادم خجالتیم اصلا نمیتونم اگه هم بخوام برم باید با دوستام برم به بهونه ی بیرون رفتن دوستامم خیلی پ ...

خجالتی نباش پسره آخرش خسته میشه برین چرخ بزنید آبمیوه بخورین بیاین بگو میرم کتابخونه به خانوادت

من ادم خجالتیم اصلا نمیتونم اگه هم بخوام برم باید با دوستام برم به بهونه ی بیرون رفتن دوستامم خیلی پ ...

شماره منو بده مامانت شماره مامانتم بده من بگو با من بیرونی زنگ زد میگم پیش منی😂