2733
2739

اولا بگم ۲۵ سالمه و ۵_۶ساله ازدواج کردم

شرایط بچه دار شدن ندارم و حتی علاقه ای هم ندارم 

حتی مجرد بودم خانوادم فقط زور میزدن منو شوهر بدن بعد اینکه شوهرم دادن هی میگن بچه بیارمیگم بچه نمیخوام میگن بیخود مگه کی هستی که تصمیم با تو باشه😐

بابام میگه اگر‌بچه نیاری خانواده شوهرت حق دارن طلاقت بدن و حق دارن ازت نوه بخوان و تو باید تا الان میوردی پس برای چی گرفتنت😐😐😐😐

مادرشوهرمم از اون بدتر و کل خانوادش

از لحاظ مالی داغونیم خونه ماشین هیچی نداریم شاید بگید عب نداره بیار

ولی مثلا نصف شب بچم مریض بشه با چی ببرمش دکتر؟؟حتی یک بار خودم نصب شب حالم بد شد نمیتونستم راه برم تا بیمارستان شوهرم رف از یکی ماشین گرفت 😕🤕

نی نی یار توروخدا تاپیکمو قفل نکن بحثم شد شد کسی فحش نده توهینم نکنه سیاسی هم نکنید بزارید من مشورت کنم اطلاعات بگیرم ببینم چه تصمیمی باید بگیرم

درباره بچه دار شدن استرس دارم گیج شدم

این مردم اگر یکی بچه دار نشه بیچارش میکنن خدا رحم کنه بهم فقط😭😭😭🤕🤕🤕

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

برو دکتر اول از سلامت بدن مطمئن شو

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی همچین حرفی زده؟؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2731

به همسرت بگو تلاششو بیشتر کنه یکم جم و جور کنین خودتونو بعد بیار هنوز دو سه سالم وقت داری اما بعدش یکم سخت میشه ...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2740

خوشبحالت من شرایطم کاملا مشتبه شما بود ناخاسته باردار شدم و وارد این بازی شدم و سختی بی پایان شدم شما اگه شوهرت هیچی نمیگه توافق کمید زندگی بدون بچه ینی زندگی بی دردسر

منم ۴سال نخواستم حالا نمیشه.

بنظرم تحت نظر ی متخصص خوب باش یا تخمک فریز کن چندسال دیگه خواستی بچه داربشی ب مشکل نخوری 

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

من بچه دار نمیشم هنوز کسی بیچارم نکرده

ماشین نداشتن دلیل قانع کننده ای واسه بچه نیاوردن نیست. اینهمه اسنپ و آژانس

اگه واقعا در وجود خودتون صلاحیت پدر و مادر شدنو میبینید با شوهرت مشورت کنید و زودتر اقدام کنید

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

سعی کن تا موقعی که نمیخای بچه بیاری سلامت جن..سی تونو کنترل کنید .

ویتامین بخورین جفتتونم .یا خودت از لحاظ مشکل زنان و ..‌پیگیری کن .معاینه برو در ماه یبار .

مطمعن شو که کیست یا تنبلی نداسته باشی ...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

همینارو بهشون گفتی .یبار دیگ بابات گف بگو یه ماشین برام بخر تابچه بیارم 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706