2737
2734
عنوان

با عمم دعوا کردم من مقصرم ؟

489 بازدید | 30 پست

بابا این دخترش خیلی به من توهین کرد ت تاپیکای قبلم توضیح دادم بعد کتابای کنکورم پیششه درس نمیخونه بهم گفت فقط گداها معلم میشن یعنی من ، ولی خودش واسه معلمی میخونه 🤥 😡دوستم بهم گفت کتاباتو بده به من میخوام درست بخونم (شرایطشو نداره بخره)بعد به عمم بدون سلام پیام میدم چون اصلا ازم معذرت خواهی نکرد و پشت دخترشو گرفت بااینکه دخترش خواست منو کتک بزنه ولی پدر بزرگم گفت دخترت غلط میکنه واون میگه نه دخترم کی میخواست اینو بزنه 😐😔بهش میگم کتابامو بده جواب نمیده گیر داده چرا سلام نمیدی گفت خیلی بیتربیتی واسم پیام نفرست بهش گفتم مرا بهت سلام بدم ؟گفت مهم نیست سلامت بهش گفتم توام مهم نیستی 😑😬😪😭لحظه شیطان بود پشیمونم 🥲گفت به درک 😭😱بچه ها من اصلاادم بیتربیتی نیستم ولی اینا خیلی اذیتم میکنند روانیم کردن  مثلا میگه کتاباشو نمیدم مگر اینه کتابمو بده درحالی که کتابش تو خونمون نیست 😤😤

😡بنظرتون کتاب بخرم واسش؟خیلی بیشعوره حرفای بدی بهم زد دوست دارم خفش کنم 👺😠

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا نظر نمیدید🙂🥲

به پدرت بگو بهشون بگه کتابتو پس بده خودتو وارد دعوا با اونا نکن

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

واا چه بی شخصیت

با کتابی که تو راضی نیستی دستشه کنکور ام مخاد بده...

حتما انتظار داره رتبه برتر هم بشه

منمننکننمیتونیبخونیش😂. چرا باید غصه ی دنیارو بخوریم؟👇🏻 دنیایی که همش اشتباهیه! کولر گازی با برق کار میکنه! ارّه ی برقی با بنزین! خواجوی کرمانی مالِ شیرازه، صائب تبریزی در اصفهانه، اونوقت ستار همدانی مالِ تبریز!! هفت تیر، شش تا گلوله داره، هزار پا شصت تا پا! هیچ عطاری، عطر نمیفروشه و هیچ قهوه خانه ای قهوه! تازه هیچکس در دنیا، چایی رو با قاشق چای خوری نمیخوره! چای سبز، زرده! چای سیاه، قرمز! جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، آچار فرانسه مالِ انگلیسه!! تازه سه تار هم چهارتا سیم داره!😂 خب اینا که همش اشتباهیه! چرا باید غصه ی دنیای اشتباهی رو بخوریم؟. اسم و پروفایلم فانه😂🥲، فقط برای اینکه تویی که اسم و پروفایلم رو دیدی، لبخند روی لبت بیاد و یاد قدیما بیوفتی❤️.در سکوت شب، خانه زد فریاد اما تو نشنیدی:)
2738

چه دعواهای مسخره ای،دنبال حرف نکیرید،شمام اشتب کردی به عمت بی احترامی کردی،سر دعواها بچگانه،من حتی عموم با پدرم اختلاف ملکی داشتن وقهر،بازم هرجا میدیدم سلام واحوال مرسی باهاش داشتم

چه دعواهای مسخره ای،دنبال حرف نکیرید،شمام اشتب کردی به عمت بی احترامی کردی،سر دعواها بچگانه،من حتی ع ...

من تا حالا بهشون توهین نکردم ولی اونا اصلا احترام نگه نمیدارن مثلا دوبار قبلش مامانم بهش گفت جوابی نمیده میگه کتابارو نمیدیم

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
2706