2733
2734

راستشو بگم تو دوران مدرسه همیشه از زنگ‌ورزش  متنفر بودم چون معلمای ورزشم فوق العاده گند اخلاق بودن و فضای رقابتی زیادی بین بچه ها درست میکردن و حس میکردم تحقیرم میکردن  مثلا میگفتن پونزده دور ، دور زمین بسکتبال بدوین  و  من واقعا نفس تنگی و حالت تهوع تپش قلب به سراغم  میومد هیچکس هم درک نمیکرد  ولی معدلام عالی بود همیشه بالای ۱۹ و هفتاد حتی تو دبیرستان هم ریاضی فیزیک و..... من از ۱۹ پایین تر نمیشد ولی ورزش ۱۶ ، ۱۷ 😥😥😥😥😥 خیلی حرص میخوردم از دست معلم ورزشا شاید باورتون نشه ولی این حس تنفر از زنگ ورزش همین الان که معلم هم شدم همراهمه . ایا من تنهام یا شما هم تجربه ی شبیه به من داشتین ؟

منم دراز نشست افتضاح بودم بیشتر از دوازده تا نمی‌تونستم بزنم درحالیکه بقیه بچه ها ۳۰ تارو راحت میزدن اونم منو اذیت میکرد

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همش خوب بود جز امتحانا کوفتیش بدون امادگی بدنی یهو میگفتن مث اسب دور زمین بدویین یا یهو میگفتن مث ارنولد انقد بارفیکس برین یا اون دستگاه شخمیه ک تلپ روش کش میومدیم رگ پاهامون نابود میشد نمیدونم اسمشو 

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
منم دراز نشست افتضاح بودم بیشتر از دوازده تا نمی‌تونستم بزنم درحالیکه بقیه بچه ها ۳۰ تارو راحت میزدن ...

اره لعنتیا خیلی اذیتمون میکردن سر این چیزا 😥معلم ما که میگفت من نمره تون بر اساس اونی که بیشترین دراز نشست بره تعیین میکنم یکی رو داشتیم لعنتی ۶۰ ۷۰ تا میزد 😥😥😥

من متنفر بودم چون هیچ کاری نمیکردیم توپ و بدمینتون میدادن بچه ها میگفتن بازی کنید 

و من هیچوقت علاقه به بازی نداشتم مخصوصا وسطی زیاد بازی میکردن بچه ها 

ارزو میکردم همیشه بارون بیاد😂

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سبز خواهیم شد از جایی که زخم خوردیم🌱خدایا شکرت ❤
همش خوب بود جز امتحانا کوفتیش بدون امادگی بدنی یهو میگفتن مث اسب دور زمین بدویین یا یهو میگفتن مث ار ...

اره توقعات مسخره ای داشتن امتحانات سخت بدون پایه و اساس ازمون میگرفتن

2740
اره لعنتیا خیلی اذیتمون میکردن سر این چیزا 😥معلم ما که میگفت من نمره تون بر اساس اونی که بیشترین در ...

اخ اخ دقیقا.... اینا جزو گروه نرم تنان و بی مهرگان بودن مهره و استخون نداشتن

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
اره لعنتیا خیلی اذیتمون میکردن سر این چیزا 😥معلم ما که میگفت من نمره تون بر اساس اونی که بیشترین در ...

عجب معلم مزخرفی خب اونی که چاقه چیکار کنه 😑😑😑

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من متنفر بودم چون هیچ کاری نمیکردیم توپ و بدمینتون میدادن بچه ها میگفتن بازی کنید  و من هیچوقت ...

تو هم مثله من بودی😂😂😂واسه ما بدتر بود هر روز مسابقه میزاشت زنگای ورزش کلا استرس داشتم که نکنه نمره م کم شه

اخ اخ دقیقا.... اینا جزو گروه نرم تنان و بی مهرگان بودن مهره و استخون نداشتن

اکثرا هم تنبلای کلاس عالی بودن تو ورزش😂😂😂انقدر حرصم میگرفت تنبل کلاس مون که نمراتش تک بود ورزششو میگرفت ۲۰ من میگرفتم ۱۷ 

اره خیلی تنش ایجاد میکردن بین بچه ها یادمه یه بار دوران ابتدایی یه فضای مزخرف رقابتی ایجاد کرد که باعث گریه چند نفر شد 

دوران راهنمایی ک دبیرستانم که بدتر اصن خیلی مزخرف بود

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪
اکثرا هم تنبلای کلاس عالی بودن تو ورزش😂😂😂انقدر حرصم میگرفت تنبل کلاس مون که نمراتش تک بود ورزششو ...

🤣🤣🤣 مال ما اونا ک ظاهرشون ضعیف و نحیف بود و ریزه میزه بودن خیلی بلا بودن تو ورزش

2706