2733
2739
عنوان

من همونم که گفتم خواهرم و شوهرم با هم بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 2041 بازدید | 81 پست
بعضیا کرم درونشون خیلی فعاله

اخه ینی به خواهرشم رحم نکنه؟خودش یه عقد ناموفق داشت.شوهرش میومد خونه بابامینا با من شوخی میکرد یا حرف میزد همچین عصبی میشد. یا به من بد نگا میکرد.بهم میگفت روسری بپوش اون میاد. بعد خودش ولش میکردی لخت میگشت جلو شوهر من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این قضیه مال ده سال پیشه.ولی من تازه فهمیدم. من نوزده سالم بودم به زور و کتک مامانم ازدواج کرد ...

اول یه پشتیبانی مالی داشته باش و بعد جدا شو و مستقل راستشو بخوای یه نفر یه بار که خیانت کرد دوباره هم میکنه و متاسفم برای همچین خانواده ای

برو یه محتوا بذار یوتیوب و کلا روزمرگی یا از اینستا فیلم آشپزی و رقص بردار بزار تا به درآمد برسی و مستقل بشی و از این خانواده دور 

امیدوارم در آرامش باشی

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
😂😂😂😂😂 برا اسی ناراحت شدم بنده خدا ن از پدر و مادر ن خواهرش ن شوهزش خیر ندید اومد اینجا درد دل ک ...

خدا کمکش کنه خیلی سخته یه مشت نامرد دور ادم باشن درد اور تر اینه هم خونه ادم هم باشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740

به درک به خاطر دوتا هرزه خودتو مریض نکن بار کج راه به منزل نمیبره خواهرتم یه روزی یه جایی رسوا میشه 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
اونایی که سنتی باز بودن نامحسوس گزارش زدن عیب نداره    

🤣🤣🤣🤣🤣من خواستم حقیقت رو همه بدونن الان دور و بر من حتی دختر چادری محل رل زده شوهر کرده همه هم دوست پسر دارن 

2706