2737
2739
عنوان

زشته به خاستگار سابقم بگم کلید خونتو بده؟🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 70 پست
آره آشناست خب خودش پیام داد زشت نبود جواب ندم؟!!

من این رفتارودرست نمیدون وقتی جواب ردبهش دادین باهاش بحرفین وکلیدم بخوایین ازش 

اون طرف چه خودشودست کم گرفته که هنوزم پیام میده

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
یعنی اون شهر هتل نداره؟ خداییی چجوری این فکر ب ذهنتون خطور کرد!!؟؟؟

اینا میخوان از هرکی یجوری بِکَنَن

واقعا چقدر رو داره😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاش منم مثل شما پررو بودم  حالم از کمرو بودن و  خجالتی بودنم بهم میخوره

اتفاقا اصلا پرو نیستم😑

امروز تو یه مهمونی قراره ببینمش

خب قطعا خودش میپرسه سفرت چی شد  و خودش پبشنهاد میده کلید بدم

خودش بَده خونه هاش خوبه؟؟؟؟

خیلی زشته بهش بگین من باشم یا به خواستگاریش جواب مثبت میکنم که خونه هاش مال خودم باشم وچشم دنبال خونه این اون نباشع یا هم اگه نمیخوامش وجواب منفی دادم چشم به خونه هاشم نباشه 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2740
طرف از شوهر سابق و پدر بچش هم همچین انتظاري نداره بخدا

این استارتر معلومه از اون حرص در بیاراهه 

رومخه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
اخه خودش اخرین بار که صحبت کردیم گفت کاری به این مسائل نداشته باش هروقت خواستی ،بگو کلید اضافی بهت ب ...

این مثل مال منه اونم رفتارش این مدلیه

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین
اتفاقا اصلا پرو نیستم😑 امروز تو یه مهمونی قراره ببینمش خب قطعا خودش میپرسه سفرت چی شد  و خود ...

خب اخه چه لزومی داره درموردشمابدونه وچه لزومی داره بهش نخ بدین وقتی جوابتون منفیه

به نظرم شمادنبال چیز دیگه ای هستین

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2706