2733
2734
عنوان

زشته به خاستگار سابقم بگم کلید خونتو بده؟🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش که اونجا نیییست سال و ماه اونجا نمیره

تو ک بلدی بکنی 

و ما همه هرچی  میگیم نره تو میگی بدوش، دیگ سوال کردنت چیه راهنمایی خواستنت چیه

برو بگیر کلیدو

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2731
این مثل مال منه اونم رفتارش این مدلیه

ولی خب من بهش جواب رد ندادم گفتم الان تو شرایط ازدواجو نداری

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین
اینا میخوان از هرکی یجوری بِکَنَن واقعا چقدر رو داره😐

ببین این شخص اینقدر وضعش خوب بود که اگر قصد همچین کاری داشتم زنش میشدم بیشترم بهم میرسید😐

شما خودت این کاره ای به مردم نسبت نده

من کامل توضیح دادم که ایشون آشناست و پیشنهاد چند روز قبل خودش بود که کاری به مسائل پیش اومده نداشته باشم هروقت خواستم برم مثل قبل کلید بگیرم

خب اخه چه لزومی داره درموردشمابدونه وچه لزومی داره بهش نخ بدین وقتی جوابتون منفیه به نظرم شمادنبال ...

اره استارتر میخواد چراغ سبز نشون بده. شاید باهاش دوست شه بخاطر خونه

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2740
اره استارتر میخواد چراغ سبز نشون بده. شاید باهاش دوست شه بخاطر خونه

عزیزم  خودمون اون شهر خونه داریم و فعلا بخاطر یه سری دلایل نمتونم برم اونجا بمونم

اتفاقا میخوام برم یه سر به خونه خودمون بزنم

خودش چند روز قبل که با خبر شد میخوام برم گفت کلید بهت میدم  برو اونجا بمون

خودش که اونجا نیست 

بعدم این شخص به من خیلی نزدیکه!نمیتونم ارتباطمو قطع کنم و مثل همون قبلِ ارتباطمون

همین چند روز پیشم باز بهم گفت به پیشنهادش فکرکنم

اگر قصد چراغ سبز داشتم که بهش بله میگفتم

خوب نیست قضاوت کنیم🙂

تو ک بلدی بکنی  و ما همه هرچی  میگیم نره تو میگی بدوش، دیگ سوال کردنت چیه راهنمایی خواستن ...

پول کندن از این و اون  که کار شماست😁😂

لوندی بلدی😂 با یکی چت میکنی😂 برای یکی کادو ولنتانین میگیری😂

کامنت های قبل توضیح دادم بخون و بعد قضاوت کن😊😉