2737
2734
عنوان

از دست خانوادم

211 بازدید | 27 پست

خانوادم هر کاری میکنن هر بهونه ی سختی پیدا میکنن منو در هر سختی قرار میدن تا به من بفهمونن عاقبت درس نخوندن سخته واقعا چرا خانواده های ایرانی اینقدر عقده دارن؟؟؟؟

امروزه نون تو بازاره دیگه نه درس😂😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق دارن . چون نگرانتن و براشون مهمي . چون عاقبت درس نخوندن تو اين مملكت كه موقعيت هاي زيادي براي پيشرفت وجود نداره خيلي بده . عاقبت بايد با افسردگي و غم و غصه و ... دست و پنجه نرم كني . خانواده ت نميخوان روزهاي خيلي سخت رو تو زندگيت ببيني . 

اره بابا ولی اینا نمیفهمن اصلا حمایتم نمیکنن یه کار شروع کنم میگن یا باید درس بخونی یا کارگر بشی

اخه این چه دیدگاهی هستش که خانوادتون دارن یعنی اینجوری که میگن هر کی درس نخونه کارگر میشه😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
حق دارن . چون نگرانتن و براشون مهمي . چون عاقبت درس نخوندن تو اين مملكت كه موقعيت هاي زيادي براي پيش ...

یعنی اونا میخان من تا آخر عمرم کاری رو بکنم که علاقه ندارم که هیچ با تمام وجود متنفرم 

با ۱۰ میلیون میشه زندگیو چرخوند؟

امروزه نون تو بازاره دیگه نه درس😂😂😂😂

تحصیلات خیلی مهمه آقا😁

حداقل تو حرف زدن و دایره لغات تاثیر داره.

کم و بیش تو طرز تفکر تاثیر داره.

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
پول مدرک هم میاره خود به خود

میخوای مدرک بخری؟

چند سالته؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
اخه این چه دیدگاهی هستش که خانوادتون دارن یعنی اینجوری که میگن هر کی درس نخونه کارگر میشه😂😂😂

اکثر خانواده های ایرانی همینجورین 

معلومه که دیدگاهشون این نیست فقط عقده دارن 

که پس فردا پیش فامیل پز بدن بچم درس خونه

2706