2733
2739
عنوان

از دست خانوادم

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 27 پست
اکثر خانواده های ایرانی همینجورین  معلومه که دیدگاهشون این نیست فقط عقده دارن  که پس فرد ...

درس بخونی هم خودت به خودت افتخار میکنی

هم خانوادت بهت افتخار میکنن.

هم ایشالله همسرت 

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
درس بخونی هم خودت به خودت افتخار میکنی هم خانوادت بهت افتخار میکنن. هم ایشالله همسرت 

من تنها چیزی که میخام سرمایه س تا بتونم استعدادمو شکوفا کنم 

حفظ کردن قواعد مشتق گیری به دردم نمیخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحصیلات خیلی مهمه آقا😁 حداقل تو حرف زدن و دایره لغات تاثیر داره. کم و بیش تو طرز تفکر تاثیر داره.

والا من ینفر رو میشناسم به معنای واقعی فقیر بود در حد دیپلم هم سواد نداشت کم کم کار کرد فست فودی زد الان برای خودش بیا و برویی داره تازه بهش میگن آقای مهندس فلانی😅😅😂😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
اکثر خانواده های ایرانی همینجورین  معلومه که دیدگاهشون این نیست فقط عقده دارن  که پس فرد ...

والا من خودم اگه بچم میلیادر بشه بیشتر پز میدم تا تحصیل کرده باشه😅😅😂😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
نه  اگه پول داشته باشی هم باسوادی هم با شعوری هم باکلاسی

😕😕 واقعا این چه فکریه پسرا دارن😁 قبلا هم این حرفو از یه پسر شنیدم.

بخدا ملاک فقط پول نیست. اخلاقیات و تحصیلات هم هست

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
والا من خودم اگه بچم میلیادر بشه بیشتر پز میدم تا تحصیل کرده باشه😅😅😂😂😂😂

همه اینجورین ولی خانواده های ایرانی فک میکنن بچشون با حقوق کارمندی میلیاردر میشه!

همه اینجورین ولی خانواده های ایرانی فک میکنن بچشون با حقوق کارمندی میلیاردر میشه!

دقیقا🤣🤣🤣🤣

2740

با خودشون نمیگن اخه حقوق کارمندی رو از این دست میگیری از اون دست سه سوته میره کدوم میلیادر🤣🤣🤣🤣

عقدشون نمیزاره بفهمن

فکر میکنن تنها راه موفقیت درس خوندن هستش😂😂

ولی دیر میشه متوجه شد تو ایران راهی برای موفق شدن بچه های عادی نیست خودمونو گول میزنیم فقط

موافقم اونی که پولداره پیش میره ماها فقط درجا میزنیم🥲