2737
2739
عنوان

خداوکیلی بچه داری چقدددر صبر و طاقت میخواد اه

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 60 پست
دروغه محضه😁دعوا میکنن ادمو به فنا میدن😩

وای نه

یه دونه خیلی لوسه

همش دهنش بازه نق میزنه بیا بازی کن

یکی دیگه بیاد سرش با اون گرم میشه

من بچم تنهایی دهنمو صاف می‌کنه

با بچه جاریم باهم میشن من یه نفس راحت میکشم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باتمام وجود درکت میکنم، ببین خسته داغون مریض بعد بچه چنان اذیت میکنه که فقط دلت میخواد یه بیل باشه براخودت قبر بکنی😅😅😅من تنهای تنهای تنها با یه بچه شیطون واقعا خسته میشم ولی میمیرم براش جونم ب جونش نفسم ب نفسش بنده 🥰🥰🥰خداروشکر که دارمش🥰🥰🥰 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

خیلی طبیعی هست ...

شاید روزایی براتون برسه که دلت میخواد اصلا این بچه را نبینی و اونم طبیعی هست...

مادری خستگی داره ...زدگی داره ...به خودت باید گاهی استراحت بدی ...پرستار بگیری یا بدی دست یک اشنای مطمئن و استراحت کنی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
وای نه یه دونه خیلی لوسه همش دهنش بازه نق میزنه بیا بازی کن یکی دیگه بیاد سرش با اون گرم میشه من ...

با بچه جاریت اره ولی اگه داداش یا ابجی داشته باشه خیلی سخته بخدا بچه های من عین سگو گربه به هم میپرن😢ولی خیلی خیلی هم شیرینن البته زمانی که خوابن😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740

من فقط به اون روزایی فکر می کنم که بچه تازه راه میفته و می بریش بازار واااای آدم دور از جونتون کوفتش می شه یه خرید ساده.😑😑

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
بچه اول همینه یکی بعدی باز چون هم بازی داره بهتر میشه

اتفاقا وقتی دوتان دردسرشون بیشتره یه سره دعواو لجبازی وجیغ وداددارن منم دوتا دارم ناشکری نباشه ایشاله همیشه سالم باشن.ولی بخدا همش عذابه منم واقعا کم آوردم 

کاربری خانومم👩🏻
با بچه جاریت اره ولی اگه داداش یا ابجی داشته باشه خیلی سخته بخدا بچه های من عین سگو گربه به هم میپرن ...

همشون موقع خواب مثل فرشته ها میشن دوست داری بشینی نگاه کنی 😂😍

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

لطفا فقط همین یکی رو دلشته باش و دیگه بچه دار نشو

گرچه میدونم هشت ماه دیگه تاپیک میزنی اسم پسر و دختر پیشنهاد بدین

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
ناشکری نباشه خدا رو همیشه شاکرم فقط واقعا خسته م

منم😭

پسرم ۲ سال و ۹ ماهشه

بشدت لجباز و شیطون 

تازگیا دست بزن هم پیدا کرده😐

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706