2733
2734
عنوان

زیباجو پیدا کنید پورسانت بگیرید

206 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

یه جراح خوب سراغ دارم که خودم و خانوادمم پیشش کار زیبایی انجام دادیم یه جشنواره گذاشته که میتونید سه نفر برای کار ژل و بوتاکس بهش معرفی کنید و یه بوتاکس رایگان هدیه بگیرید 

اگر یه مورد بلفاروپلاستی بهشون معرفی کنید یه تزریق بوتاکس میتونید هدیه بگیرید یا در مورد بلفاروپلاستی به جای بوتاکس میتونید مبلغ ۵۰۰هزارتومن وجه نقد بگیرید 

عروس همسایمونم اینکارو کرد، بخاطر ی قرون دوزار مادر شوهره س ساله دیگ خودشم نمیشناسه بنده خدا فراموشی گرفته حالش افتضاحه 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الزایمر ربطی به کار زیبایی نداره ها 

دکتر گفته برای بوتاکسیه ک نزدیک شقیقه خورده

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
دکتر گفته برای بوتاکسیه ک نزدیک شقیقه خورده

خوب نباید هر جایی بری کار زیبایی انجام بدی حتما پیش متخصص اینکار و‌پزشک انجام باید بشه 

شماره نظام پزشک رو چک کنید حتما 

خواستید به منشی بچیذ شماره نظام رو بفرسته و در سایت نظام پزشکی چک کنید 

ایشونم که من معرفی میکنم با اطمینان هست و میتونید کاملا چک کنید 

2740
کاش کارهای زیبایی و پزشکان زیبایی شبیه بقالی نبود. یه عمر پشیمونی دارهکار بی کیفیت

حتما شماره نظام پزشک رو بگیرید و در سایت نظام پرشکی چک کنید

پیش دستیار و ارایشگر و … به هیچ عنوان انجام ندید 

ایشونم که من معرفی میکنم میتونید شماره نظامشونو از منشی بگیرید و‌چک کنید کاملا مطمین هست متخصص جراحی هستن 

یعنی بعد بوتاکس الزایمر گرفت ؟

بله الانم مغزش هرروز داره کوچیک ترمیشه شده پوست استخون، ن کنترل ادرار و مدفوعشو داره ن کسیو میشناسه، ن خواب درست داره کلا خیلی داره اذیت میشه بنده خدا همشم توهم میزنه 

بله الانم مغزش هرروز داره کوچیک ترمیشه شده پوست استخون، ن کنترل ادرار و مدفوعشو داره ن کسیو میشناسه، ...

الهی چقد ناراحت کننده .. ان شاالله که خداشفاش بده

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
2706