2737
2734
عنوان

ینی من ر...م تو بخت و اقبالم

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 33 پست

شاید من اشتباه میکنم

یا قضاوت

اما تجربه ثابت کرده

بعد از یک هفته دوستی

میشه فهمید هدف طرف دوستیه یا ازدواج

همه میدونیم

خودمون انتخاب میکنیم گول بخوریم یا نه

اسی مخاطبم شما نیستی

مخاطبم همه هست

ببخشید عزیز ولی باید شأن خودتو نگه میداشتی

مردا دنبال خانمی هستن که سخت به دستشون بیارن

ارتباط با آقایون نیاز به سیاست و چرب زبونی داره

نه چهره خیلی خوشگل و عشق زیادی از حد!

حالا که تجربه به دست آوردی سعی کن اشتباه قبلیو تکرار نکنی

ان شاءالله یه مرد مناسب برات خدا بفرسته جلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته اخه نمیدونی من واقعا دوسش داشتم اون هیچ کار خاصی نمیکرد فقط گه گاهی امیدوارم میکرد ک ادامه بد ...

عزمزم میفهممت از ته قلبم .اما ما آینده هیچ زندگی نه دیده نه داخل زندگی یک نفریم.اینکه ازش اجازه میگیره کجاش خوبه .دوست داشتی باهات ازدواج می‌کرد ولی همین نگاه معنا داری که آلان به تو میکنه به یکی یا چند تا دیگه هم می‌کرد. حواست باشه 

همه چی خوب میشه تلاش کن 
شما میگی اون خانوم خوشگله شاید ادم بدی باشه  شاید مثلا باهم نسازن اگه ازدواج  میکردی و میر ...

دختره رو میشناسم انصافا دختره بدی نیست

منم بد نبودم اصلا 

حتی زشت هم نیستم کاملا معمولیم چرا باید اینجوری میشد

🌊🧠
2731

من که با هر کی کات کردم، اون حسابی خوشبخت شد😂😂

باید بنگاه بزنم ، توی تبلیغاتش بنویسم:تضمینی شمارو خوشبخت میکنم، فقط کافیست با شما کات کنم😂

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
بله ولی واقعا دارم میسوزم چرا باید یکی بهتر گیرش بیاد در حالی که اون مقصر بود؟

مطمئنی که بهتر از تو گیرش اومده؟قیافه تعیین کننده ذات خوب نیست ادمایی رو داشتم که از بقیه دور و بریام خوشگلتر بودن اما انقدر بداخلاق بودن که سریع رابطمو باهاشون قطع کردم

ببخشید عزیز ولی باید شأن خودتو نگه میداشتی مردا دنبال خانمی هستن که سخت به دستشون بیارن ارتباط با ...

من کاملا عاقلانه و حستب شده عمل کردم بخدا

من سیاست بازی بلد نیستم و واقعا خوشم نمیاد با سیاست برم جلو نمیدونم کجای کار اشتباه کردم

🌊🧠
2740
مطمئنی که بهتر از تو گیرش اومده؟قیافه تعیین کننده ذات خوب نیست ادمایی رو داشتم که از بقیه دور و بریا ...

دختره رو میشناسم ظاهرا که دختر بدی نیست نمیخوام الکی بگم بده واقعا اونجوری ک من شناختمش بد نیست

🌊🧠
عزمزم میفهممت از ته قلبم .اما ما آینده هیچ زندگی نه دیده نه داخل زندگی یک نفریم.اینکه ازش اجازه میگی ...

واقعا غمگینم بابت شانسی که دارم حالا اون هیچی

انتظار داشتم حداقل اونم اندازه سر سوزن ناراحت بشه

🌊🧠
2706