2733
2739
عنوان

بارداری زنداداشم تو نامزدی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3618 بازدید | 124 پست
آخه میدونی این شرایطیه که تو خواستگاری همه توافق کردن الان اگه بیاد اینارو بگه  نمیگن یهو چه ...

ب خانواده پسر بگيد خانواده دختر اصرار داره ب خانواده دختر بگيد خانواده پسر اصرار داره 

هر فكري ميخاد بكنن مهم نيست وقتي بچه دنيا بياد ميفهمنن 

گفتم شايد خودت اون دختري ك تاپيك ميزني چون كاري از دستت بر نمياد اگه خانواده پسر باشي ك ريش و قيچي د ...

نه عزیز

اون بیچاره آنقدر فشار روحی روانه روشه که حتی جواب تلفن کسیم نمیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سنتی هستن خانوادشون بشدت سختگیر  شاید بخاطر آبرو به دخترشون پیشنهاد سقط بدن

خیلی داغونن پس ، به خانواده خودت بگو تمومش کن تاپیک بعدیت این نباشه زن داداشم حامله شده فلان تاپیک بعدیت خبر این باشه که به پدر مادرم گفتم لفتش نده بذار زودتر تکلیف شون روشن شه 

ب خانواده پسر بگيد خانواده دختر اصرار داره ب خانواده دختر بگيد خانواده پسر اصرار داره  هر فكري ...

نمیدونم راستش تصمیم گیری با منم نیست فقط من نمیدونم چجوری مطرح کنم با خانواده قضیه رو که این بار از دوشم برداشته شه

2728
ببین قانون این رو قبول نداره و به اون بچه شناسنامه نمیده چون عقد ثبت نشده اما از نظر شرعی مشکلی ند ...

واچرانده!!

پدرومادربچه حی وحاضرهستن،پدرم بچشوقبول داره

عقدکنن،تازایمان شناسنامه ام میدن

وخدایی که بشددددت کافیست❣
همینو بگو  مشکل مالی که نیست خونه و ماشین و همه چیزشون هم فراهمه پول هم که هست ، توی یه ماه هر ...

دقیقا رسمه یکسال عقد بمونن

مشکل دقیقا همین‌جاست

یا باید کلا بیخیال عروسی گرفتن شن

2740
خیلی شرایط بدیه خیلی... ما آرزوها داشتیم واسشون

همه رو تو یه مراسم عروسی بگنجونید مجلل و با شکوه آرزویی از دست نرفته و نمیره داداش منم تو عقد پدر شد

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
آخه چیکار کنم واقعا موندم کسی نگفته باید چیکار کنم همه فقط قضاوت کردن و واشکافی موضوع

ب نظرم عجله نکن فعلا واستین سونو قلب بره ببینین اصلا میمونه براش

بعد اعلام کنین و باید بگی که قضیه چیه وگرنه قطعا میگن عجله ای نیست تو هولی چقدر

نمیدونم راستش تصمیم گیری با منم نیست فقط من نمیدونم چجوری مطرح کنم با خانواده قضیه رو که این بار از ...

بگو یه مسأله ای ای پیش اومده می‌خوام بگم می‌دونم خبر شوکه کننده ایه ولی من خانواده خودمون رو منطقی تر می‌دونم تا خانواده زن داداش رو ، برای همین اولین کسایی که خبر دار میشن شما دو نفر هستین که مدیریت این موضوع رو دست بگیرید و حلش کنین

میپرسن چی شده میگی داداش و زن داداش یه کم عجله کردن و فلانی باردار شده 

اسم داداشت رو حتما توی موضوع بیار که فشار روانی بین شون تقسیم بشه خانواده ت نقش پسر خودشون رو حتما ببینن