2733
2734
عنوان

بارداری زنداداشم تو نامزدی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3638 بازدید | 124 پست
ببین قانون این رو قبول نداره و به اون بچه شناسنامه نمیده چون عقد ثبت نشده اما از نظر شرعی مشکلی ند ...

این چه حرف عجیب غریبه که میزنی چرا شناسنامه نمی‌دن کی گفته اینو ؟ با صیغه نامه شناسنامه میدن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه حرف عجیب غریبه که میزنی چرا شناسنامه نمی‌دن کی گفته اینو ؟ با صیغه نامه شناسنامه میدن 

من گفتم خیلی اطلاعاتی ندارم

این رو هم از کسی شنیدم در واقع 

که حتما عقد باید ثبت بشه

2731
عزيزم عقد گرفتن ديگه چ مكافاتي ميتونه داشته باشه دختر و پسر بگن ميخايم عقد محضري كنيم دو ماه بعدم ع ...

دقیقا تو هیچ خانواده ای مثل خانواده ما این قضیه رو پیچیده نمیکنن

سنت پرستی عجیب تو خانواده ما وجود داره

من گفتم خیلی اطلاعاتی ندارم این رو هم از کسی شنیدم در واقع  که حتما عقد باید ثبت بشه

هر کی گفته اشتباه بهت گفته و از قانون سر در نمی‌آورده نیست همچین چیزی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2738
والا ما که تهران هستیمم بارداری تو عقد رو خیلی بد میدونیم چه برسه قبل عقد، خیلی شرایط بدیه

دقیقا این تو یه روستای کوچک که اکثریت با هم فامیلن خیلی شرایط بدتری رو ایجاد میکنه

دقیقا تو هیچ خانواده ای مثل خانواده ما این قضیه رو پیچیده نمیکنن سنت پرستی عجیب تو خانواده ما وجود ...

خب شما راحتش كنيد

اتفاقي هست ك افتاده شايد يكماه بعد خاستن بچه نباشه

اما حداقل عقد رسمي كرده باش 

بخدا امشب تموم ميشه قضيه اگه انقذ فكرو خيال نكنيد بجاي تاپيك زدن ب داداشت بگو بياد ب خانواده بگه ك خانواده دختر خاستن زودتر عقد كنيم حداقل ي مرحله بريد جلو تا مرحله بعد

تو هم پشتش باش

نميخاد راجع ب بارداري بگيد اونا خودشون اصرار زياد رو ببينن حدس ميزنن ولي شفاف ب زبون نياريد 

خانواده اون دختر سخت تر کنار میان تا خانواده خودمون

مذهبی ان خانواده ها ؟ اگر مطمئنی از اون خانواده ها هستن که به هیچ وجه اهل سقط نیستن بگید داداش و زن‌داداش میخوان بچه رو سقط کنن اگر قرار باشه کوتاه نیاید ولی اینو صرفا به یک شرط بگید اونم این باشه که به هیچ وجه اهل سقط نباشن خانواده ها ، مثلا خانواده ما توی بدترین شرایط هم کسی حق نداره حرف سقط بزنه اگر این مدلی هستن بگید می‌خوان سقط کنن اگر سخت بگیرید بهشون دیگه شل می‌کنن اصلا موضوع اون قدری گنده نیست واقعا که گنده ش کردی بگو بهشون بیخودی طولش نده بیشتر از این 

به داداشت تو جمع بگو داداش چرا زودتر عقد نمیکنی همه چیزتون که آمادس ،شاید خدای نکرده کسی فوت شد یا ط ...

آخه میدونی این شرایطیه که تو خواستگاری همه توافق کردن

الان اگه بیاد اینارو بگه 

نمیگن یهو چه اتفاقی افتاده که میخوای برنامه رو تغییر بدی

مذهبی ان خانواده ها ؟ اگر مطمئنی از اون خانواده ها هستن که به هیچ وجه اهل سقط نیستن بگید داداش و زن‌ ...

خیلی سنتی هستن خانوادشون بشدت سختگیر 

شاید بخاطر آبرو به دخترشون پیشنهاد سقط بدن 

2706