2737
2739
عنوان

کسی رو دیدید از ازدواج با عشق اش پشیمون شده باشه؟ اکر اره بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 97 پست
بنظرم ارزششو داره با عشقت زندگی کن حتا اگه پشیمونی داشته باشه حتا اگه مدتش کوتاه باشه

اخه اینقدرا که شما میگی رمانتیک نیست

اون عشق تبدیل به نفرت میشه

نه مثل توی داستانها...مثلا یکی عشقش مریض میشه....۶ ماه زندگی میکنن بعد طرف می میره و اون عشق همچنان میمونه

اینایی که من دیدم با عشق ازدواج کردن با آبروریزی و فحش و کتک جدا شدن. خیلی صدمه روانی می بینن

خیلی عاشق بودن قبل ازدواجشون؟ یکم ازشون تعریف میکنی قبل و بعدشون رو

اره دیگه فکر کن بعد ۹ سال بهم رسیدن 

پسره کلای دوندگی کرد دختره تو روی همه ایستاد بخاطرش چون بقیه مخالف بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینهمه آدم که طلاق گرفتن

نه همشون با عشق نبوده که 

گفتم اگر از دوستی اشنایی کسی میشناسید واقعا عاشق معشوق بودن قبلش  بعدش طلاق میگیرن رو بیایین تعریف کنید

عزیزم با یه کلمه؟😂  خب توضیح بده  چرا پشیمون؟   قبل ازدواجشون چقدر عاشق ب ...

خودمم عشقم

نمیخوام یادم بیاد😑

وقتی یادم میاد مغزم سوت میکشه 😔

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2728
عزیزم با یه کلمه؟😂  خب توضیح بده  چرا پشیمون؟   قبل ازدواجشون چقدر عاشق ب ...

نگاه اگر عشق واقعا دو طرفه باشه خراب نمیشه

اکر کار نداره انقدر تورو دوست داره تمام سعی تلاششو میکنه ک پسدا کنه ماشین نداره سعی میکنه واسه خوشحالی تو کلا همه سعی شو میکنه

دنبال جیزای منفی نباش

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
2740

واقعا عشق در زندگی مشترک اصلا شبیهه قبلش نیست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

یادش به خیر

یه همکلاسی داشتیم....نامزد کرد....نامزدش میومد دنبالش توی دانشگاه....اینقدر این دختر خوشحال بود که با نوک پنجه هاش راه میرفت....یعنی با چشماش داد میزد که چقدر خوشحاله...

خدا برای بعضی خانواده ها نسازه که پسرای روانیشون رو میندازن جون دختر مردم

اینا ازدواج کردن

به ۶ ماه نکشید پسره زد دنده های دختر رو شکست....چقدر زجر کشید اون بدبخت....جدا شدن به سرعت

حالا اونیکه دیدی چجوری بودن؟ بعد چند سال طلاق گرفتن؟ علت دقیق اش چی بود

یه مورد هست تو بازه ده ساله یا پانزده ساله همسرش خیلی بالاها سرش اورده و انگار بخاطر دوست داشتن خانم دارن تحمل میکنن همه اینارو 

اگه انقد احساسات نبود بنده خدا بصورت منطقی خودش رو نجات میداد 

مورد بعدی بیست سال میگذره دقیق نمیدونم دختر پسر خاله علشق هم بودن تو همه این سالا اقاعع میگه من چشمم کور سده بود شما جلوی منو میگرفتید 

نمونه موفق هم بوده بدم بوده مونده باز به خود ادما