2733
2734
🥴🥴منم داره میشکنه کمرم کمرم جراحیه الانم سرماخوردم ینی دارم میمیرم ازدردش

جراحی برای چی، منم کمرم داره میشکنه، بچه یک ساله دارم توی این چند ماه انقد بغلش کردم و اینا 

کمر برام نمونده هر چند وقت یکبار درد شدید میگیره دکتر برم با دارو خوب میشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جراحی برای چی، منم کمرم داره میشکنه، بچه یک ساله دارم توی این چند ماه انقد بغلش کردم و اینا  ک ...

دیسکم پاره سده بود خیلی اذیتم نمیتونم زیاد راه برم همش فک میکردم خیلی بهتربشم مثل روزاولم 

اره برو دکتردارو میده حتماپیگیری کن خدایی نکرده مثل من نشی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چشم عزیزم ان شاءالله حالت بهتر میشه استراحت کن 

روغن سیاه دانه بگیر 

بده یه نفر کل عمرت و پشتت و ساق پاهات رو برات ماساژ بده 

بعد با کش با شال هر چیزی که بشه بست ببند بعد لباس بپوش که .به جایی نخوره کثیف کاری بشه 

شب بخواب 

فرداش برو دوش آب گرم بگیر 

چند بار این کارو بکنی کل بدنت گرم میشه دیگه درداش میره

2740
روغن سیاه دانه بگیر  بده یه نفر کل عمرت و پشتت و ساق پاهات رو برات ماساژ بده  بعد با کش ...

چشم عزیزم اره دو ماه کل بدنم گرفته به قدری که استخونام درد میکرد، الانم که گرفتار کمر درد شدم 

اگه مشکل خاصی نداری فقط عضله هات گرفته،با روغن سیاهدونه ماساژ بده،یا تو حموم زیر آب گرم ماساژ بده یا ...

آره عظله های لعنتیم گرفته یه دو ماهی هست الانم کمر درد شدم انگار میخواد بشکنه، نمیدونی دلیل گرفتگی عضله چیه؟ خیلی برام پیش میاد

چشم عزیزم اره دو ماه کل بدنم گرفته به قدری که استخونام درد میکرد، الانم که گرفتار کمر درد شدم 

ببین شوهر من مجبور شده یه ماشینی رو برونه سرکار 

مسافت طولانی مثلا ۲۴ ساعت 

بعد ماشین کج بوده 

اینم به طبع کج نشسته 

نزدیک دو ماه بود کمرش درد میکرد بد درد میکرد ها 

من فقط یکبار ماساژ دادم 

میگه نصف دردام رفته 

روغنمون تموم شده باید بخریم من ماساژ بدم ببندم فقط کمرشه 

دیگه کامل خوب میشه 

پسرم خیلی شلوغه از درد پا نمیتونه بخوابه شبا با روغن ماساژ میدم پاهاش گرم میشه میخوابه 

حتما امتحان نتیجه رو دیدی برام دعا کن از زندگی خیر ببینم

2706