2737
2734
عنوان

با مادرشوهر پروم اومدم مسافرت

172 بازدید | 11 پست

خودش دعوت کرد حالا بچه گریه میکنه میگ یکسره بیرون باشیم یا گریه میکنه نخابه و...دوق داره  

یکسره تو قیافس و میگ پشیمونم اومدم مسافرت هی داد میکشه سر بچه هی دعواش میکنه 

بچه سه سالس حرف حالیش نیست 

راهکار چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چطوری میذارید سر بچتون داد بزنن رک بگو مادر جون شما میدونستی ما بچه کوچیک داریم واومدی مسافرت هم همین نخوابیدن وگشتنه میخواستیم بخوابیم که خونه میموندیم نمیخوای بیای بمون هتل ما میریم بیرون

خب راه کاری وجود نداره نمیتونی ولش کنی که تحمل کن تا روزی برمیگردین

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
2740
چطوری میذارید سر بچتون داد بزنن رک بگو مادر جون شما میدونستی ما بچه کوچیک داریم واومدی مسافرت هم همی ...

تدکر میدم میگم داد نزن بچس بچه رم از پیشش دور میکنم باز تکرار میکنه .چکارش کنم دیگ سنش بالاس نمیشه کاری کرد میشه

گریه میکنه دیگ چکارش میشه کرد ؟؟؟

ببین چشه ، راضی نگهش دار به اونم باید خوش بگذره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی