2733
2739

نمیدونم چرا تا میگن طلاق یه عده میان میگن بعضیا چه راحت نسخه طلاق می‌پیچن... طلاق راحته سخت نیست بخصوص وقتی بچه نداری چه لزومی داره بشینی یکیو تحمل کنی مگه آدم چند بار به دنیا میاد میدونی خواهر من تحمل کرد هزار جور مریضی گرفت توی سی و خورده ای سن سرطان روده گرفت واقعا طلاق بهترین و ساده ترین راهه 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من متولد ۷۳ هست وقتی من ۱۴ بودم اون ۲۲  با هم عقد کردیم از اون موقع تو گوشیش دیدم دعوا کرد ...

من بهترین شرایط و داشتم قبل ازدواج واقعا حقم نبود اینجوری گیرم بیاد

2728

برو مشاوره با شوهرت چرا با این بچه سال ازدواج کردی جفتتون بچه هستین برو پیش مادرش شکایتشو بکن بگو این چه شوهریه اگه دیگه هیجوره درست نشد بعد طلاق بگیر سنت کمه حیف میشی

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2740
مرد بزرگ نشده هنوز نیاز داره دوران بچگیش سر کنه تا ب بلوغدفکری برسه

این چ حرفیه شوهر منم متولد ۷۹ هست هم سنیم ۱سال عقد بودیم ۲ساله عروسی کردیم

مثل ی مرد ۳۰ساله رفتار می‌کنه خودش خوب و بد تشخیص میده البته منم پشتشم و همیشه راهنماییش میکنم

اینکه میگید سن کم ازدواج کنید زندگیتون خوب نیست بنظرم اشتباهه بستگی به طرفین داره

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 
کاراش خیلی بد‌ نیست؟؟ فیلم دیدن مثل خیانت کردن میمونه واقعا

پسر ۲۳ ساله معلومه فیلم میبینه خودمن دقیقا متولد ۷۹ ام 

۱۶ سالگی ازدواج کردم 

مثل عقده شده برام برم بچرخم مهمونی برم بادوستام بگم بخندم مسافرت برم با دوستام بااینکه شوهرمو دوست دارم حس میکنم جوونی نکردم 

الان اوج جوونی شوهرته نمیگم فیلم بد دیدن جوونیه اما الان اوج سن خریت مردهاست مردها از ۲۷ به اونور عاقل میشن 

الان کلشون باد داره 

شوهرمن تا ۲۵سالگی سیگار مشروب قلیون پارتی دختر بازی با من ازدواج کرد یسال قبلش توبه کرده بود تواین چندسال یبار بو سیگار نداده نماز روزش قضا نشده یاد اون روزا میوفته میگه جوونی کردم خامی کردم 

شوهرتو الان بچس

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید