2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه ده سال دیرتر ازدواج کرده بودی میدونستی چیکار کنی

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2731

شوهرت کاراش خیلی بد نیست مال سنشه اخ۶ از پسر ۲۳ سال چ توقعی داری؟؟؟ 

مشکل پدراتون بودن گزاشتن دوتا بچه برن زیر یک سقف

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
من ب ی مشاور گفتم شوهرم پ میبینه گفت ب این فک کن ک برای بهتر شدن رابطه و اموزش میبینه منم گفتم منطقی ...

ببخش نمی‌خوام گند بزنم تو حرفای مشاورت ولی تف به آموزشی ک بخواد هزاران بدن مختلف زن رو ببینه و توقعش بره بالا یا حتی تو رابطه هم توقعش بره بالا 

2740

شوهر من متولد ۷۳ هست وقتی من ۱۴ بودم اون ۲۲  با هم عقد کردیم از اون موقع تو گوشیش دیدم دعوا کردم گوشیشو شکستم فحش دادم زبون خوش قربون صدقه و... هیچکدوم تاثیر نداشت چون بهش اعتیاد پیدا کرده بود دیگه بیخیالش شدم واسم مهم نیست الان ۲۹ سالشه رفیق باز هست عرق خورم هست فقط خدارو شکر میکنم همیشه پیشم نیست ماهی ۴ روز تحملش میکنم

شوهرت از منم کوچیکتره چرا موقع ازدواج عاقلانه تصمیم نمیگیرید،ب۳۰سال ب بالاش نمیشه تکیه کرد اینا ک هنوز دهنشون بوی شیر میده

حتما مشاوره برید اگ نمیخوای زندگیت بیشتر نابود بشه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
این سوالارو اینجا نباید بپرسی عزیزم چون موضوع مهمیه و اینجا راحت در مورد زندگی بقیه قصاوت میکنن و نظ ...

روم نمیشه برم رو در رو صحبت کنم بخدا همسنام بهترین دوران زندگیشون من وضعیتم این😔

2706