2733
2734

به چی بزنمش 😥

همسرم هم حاضر نیست دیوار سوراخ کنه میخ بزنیم🙁

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

ما به زنجیر لوستر زدیم .لوستر نداشتیم.لامپو هم باز کرده بودیم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

داشتم فکر میکردم به زنجیر که برا لوستر وصل کردیم بزنم🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما به زنجیر لوستر زدیم .لوستر نداشتیم.لامپو هم باز کرده بودیم

میشه؟ 

منم تو فکرم همینه ولی چون جفت بند ها یه جا میره فک کنم خوب تاب نخوره آره؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
میشه؟  منم تو فکرم همینه ولی چون جفت بند ها یه جا میره فک کنم خوب تاب نخوره آره؟

بله پسرم تا سه سالگی استفاده کرد مشکلی نیست.الانم که جابجا شدیم شیشه بالای در اتاقو دراوردیم به اونجا طنبا بستیم برای تاب

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️