2737
2739

شوهرم سابقه خیانت داشته بعد حدودا ده روز پیش زنی که باهاش بهم خیانت کرده بود باز بهش پیام میداد

من به شوهرم گفتم قسم خورد دیگه باهاش در ارتباط نیست زنه رو هم از همه جا بلاکش کرد 

بعد از من هم بابت اتفاق های گذشته معذرت خواهی کرد و بغلم کرد

بعد الان دیدم خیلیییی با زنداییش راحته

خودش ۲۹ زنداییش ۳۳ ایناست 

همیشه باهاش سر همچی شوخی میکنه 

مدام هم چت می‌کنه تو اینستا فیلم های خنده دار میفرستن بهم 

خیلیی هم راحته باهاش خیلییی باهم راحتن از همون روز اول که با شوهرم عقد کردم فهمیدم 

حتی زنداییش زایمان کرده بود شوهرم هعی باهاش شوخی میکرد مسخرش میکرد 

بنظرتون رابطه عادی هست یا کراش داره رو زنداییش یا من زیاد حساس و شکاکم؟

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باشم بجای خود خوری و ازار خودم از این انگل جدا میشم یا کلا بیخیالش میشم.

یه خیانتکار همیشه خیانتکاره پیش تراپیستی چیزی رفته که انتظار دارید بهتر شده باشه الان؟؟؟؟

2728

هر خانواده ای یجوره عزیزه 

من و شوهرم از کل خانوادش کوچیکتریم و پسر خواهر بزرگ داره 

و باهم راحتیم 

ولی از وقتی زن گرفتن سعی میکنم خیلی رعایت کنم که نکنه زناشون ناراحت بشن یا چیزی

شوهرت چقد راحت ترو‌ گول میزنه با یه بغل؟! توهم بهش خیانت کن ببینم با به بغل حل میشه

اخه گوشیش رو داد دستم هیچی نبود

مطمعنن من اگر خیانت میکردم میکشت منو مطمعنم

یسری ازش پرسیدم من اگر خیانت میکردم چیکار میکردی حموم رو نشون داد گفت همونجا خفت میکردم!!!! 

بعد من گفتم پس چرا من چیزی نکردم گفت نمیدونم بعد پشتش رو کرد اونور خوابید

2740
من باشم بجای خود خوری و ازار خودم از این انگل جدا میشم یا کلا بیخیالش میشم. یه خیانتکار همیشه خیانت ...

نه فقط با صحبت فکر کردم درست شده

الان رابطش با زنداییش عادیه؟

هر خانواده ای یجوره عزیزه  من و شوهرم از کل خانوادش کوچیکتریم و پسر خواهر بزرگ داره  و ب ...

منم حس میکنم اینا کلا باهم راحتن شوخی خواهر برادری دارن من مشکوک شدم

اخه گوشیش رو داد دستم هیچی نبود مطمعنن من اگر خیانت میکردم میکشت منو مطمعنم یسری ازش پرسیدم من اگر ...

جدا شو عزیزم 

این شوهر برات دردسر درست میکنه

معلومه که تو گوشیش هیچی نیست انقدر هوشمندانه عمل میکنن روحتم با خبر نمیشه 

دوست من از طریق مخابرات مچ نامزدشو گرفت میکفت ایناهمه ساختگیه !!! از مردا بدتر هیچ جنسی پیدا نمیکنی 

ذاتشون مشکل داره 

درست نمیشه با زنداییشم نباشه شماااااا حساس شدی اونم احتمال خیانت مجددش هست

با زنداییش ؟