2733
2739

یه خانم همسایه ۷۰ ساله دارم بعد هروقت منو میبینه موهای من کاملا بلوند روشن طبیعیه به من اینجور میکنه ها نوه منم بوره عکسشو نشون میده بخدا اصلااا بور نیست کاملا تیره فقط ابروهاش روشنه واقعا موندم چیکار کنم بعد من اصلا اهل آرایش نیستم کاملا طبیعی به پوست موهام میرسم عکسای منو میبینه اینجور میکنه زیاد مثل عکسات خوشگل نیستی برگشتم گفتم من تو خونه آرایش نمیکنم حتی تو بیرون فقط برای عکس انداختن همه آرایش میکنن کلی ژست میگیرن تا زاویه عکس بهترین بشه خب آدم از نزدیک ممکنه یکم متفاوت باشه با عکسش درحالی ک دوربینم اصلا خوب نیست از نزدیک خیلی بهتر از عکسامم 

واقعا به این فکر میکنم یه زن تو سن ۷۰ این همه حسود باشه ک چی😑😑😑آخه همسن ماست مثلا؟

اون حسود نیست رُکه🤣🤣🤣 مثلشو زیاد دیدم

الان کجاش رکه منو هرکس میبینه میگه چقدر شبیه اروپایی ها هستی اصلا بیش از حد بلوندم ولی نوه اون کاملا تیره موندم کجای نوه اش بوره با من قیاس میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بگم منم موهام یخیه فکر میکنی حسودی کردم بهت 😂

جدای از شوخی باهاش هم کلام نشو 

انرژی منفی رو از کلامش میگیری 

همون صبح که باهاش هم کلام بشی تا شب حالا خرابه ..

روزتو با این چیزا خراب نکن 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731
اگه بگم منم موهام یخیه فکر میکنی حسودی کردم بهت 😂 جدای از شوخی باهاش هم کلام نشو  انرژی منفی ...

نه ببین مثلا تو موهات کاملا لخت مشکیه من بیام بگم هردفعه تورا میبینم یکی رو نشون بدم بگم موهات عین اینه خب توهم رک میگی نه دیگ مشخصه از حسادتشه پیرزن

نه ببین مثلا تو موهات کاملا لخت مشکیه من بیام بگم هردفعه تورا میبینم یکی رو نشون بدم بگم موهات عین ا ...

واقعا برات مهمه نظر یه پیرزن هفتاد ساله که بیشتر شبیه بچه ها حرف می زنه راسته گفتند پیر میشن بچه میشن

جدا از شوخی 

پیر فرزانه اگه باشه میگه دخترم چقدر شما قشنگی من و یاد نوه ام می ندازی

سعی کنیم خودمون پیر میشیم بچه نشیم دانا بشیم 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

حالا چرا حرفای یه ادم هفتاد ساله خاله زنک برات اینقدر مهمه؟این بنده حدا اگه عقل داشت که جای این حرفا میرفت از ته مونده عمرش لذت میبرد 

خدا کمک کنه اگه پیر شدم یادم بمونه بچه اخلاق نشم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

آدمی پیر چو شد حرص جوان می‌گردد.‌..

هرطور ذاتی داشته باشی توی بیشتر همون ویژگیها شدیدتر میشه

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
نه ببین مثلا تو موهات کاملا لخت مشکیه من بیام بگم هردفعه تورا میبینم یکی رو نشون بدم بگم موهات عین ا ...

ولش کن اصلا اهمبت نداره فکر کنی بهش 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
واقعا برات مهمه نظر یه پیرزن هفتاد ساله که بیشتر شبیه بچه ها حرف می زنه راسته گفتند پیر میشن بچه میش ...

چقدر زیبا گفتین😍

معلومه خیلی با شخصیتین

البته امضاتون گویای همه چیزه واقعا ادم نباید جواب هرکس و بده و خودشو برا هر حرفی ناراحت کنه

🌻🌿
2706