2733
2739
عنوان

قرص قرص

87 بازدید | 6 پست

خانما دکتر واسه اضطراب بهم فلوکستین ۵۰ داده ک هفته اول نصف بخورم دیشب یکیشو خوردم اصلا خوب نخوابیدم بعدشم خشکی دهان و تهوع دارم باید ادامه بدم یا نه

دکترم نیست ک ازش بپرسم🥲

ادامه بده هفته اول عوارض داره بعدش درست میشه اگه نشد به دکترت دوباره مراجعه کن

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم درکل قرص خطرناکی ک نیست؟ یکم عوارضش اذیتم کرد ترسیدم راستش

خواهش میکنم. 

نه فک کنم بدون نسخه هم میدن حتی پس خطری نداره اگه دکترت داده بخور منم وقتی میخوردم اسهال وحالت تهوع وخشکی دهان داشتم، چون بدن عادت نداره دچار عوارض میشی بعد یه هفته هم تأثیر میذاره هم عوارض کم میشه

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀
2731
خواهش میکنم.  نه فک کنم بدون نسخه هم میدن حتی پس خطری نداره اگه دکترت داده بخور منم وقتی میخور ...

ممنون گلم خیالم راحت شد شما دوز چند میخوردین؟

من دیدم از ۱۰ شروع میشه حس کردم ۵۰ زیاده ولی دکتر گفت از ۲۵ شروع کن بعد یه هفته ۵۰

ممنون گلم خیالم راحت شد شما دوز چند میخوردین؟ من دیدم از ۱۰ شروع میشه حس کردم ۵۰ زیاده ولی دکتر گفت ...

من ۱٠ میخوردم مادرم۲٠ روزانه یک عدد

البته من برای اضطراب تجویز نشده بود برام... 

درسته معمولا میگه نصف بخور بعد کم کم دوزش رو میبره بالا