2737
2734

تو رو خدا بس کنید تو رو خدا خجالت بکشید این همه حیوون بی‌پناه تو کوچه و خیابون می‌بینی دست و پاشون قطع شده به خاطر این فالگیرا و رمالا و دعانویسا به خاطر اینکه امثال شماها میرید پیششون گناه داره به خدا خدا تقاصشو ازتون پس می‌گیره دست بردارید از این کاراتون اون اگه می‌تونست کاری بکنه برای زندگی خودش می‌کرد نه شماها

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
تو رو خدا بس کنید تو رو خدا خجالت بکشید این همه حیوون بی‌پناه تو کوچه و خیابون می‌بینی دست و پاشون ق ...

حرفات جدید بود 😐

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حرفات جدید بود 😐

کجاش جدید بود

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
تو رو خدا بس کنید تو رو خدا خجالت بکشید این همه حیوون بی‌پناه تو کوچه و خیابون می‌بینی دست و پاشون ق ...

با همون حیوونا من و بیچاره کردن پدر و برادرم و به کشتن دادن به خاک سیاه نشستیم نمک رو زخمم نپاشین

با همون حیوونا من و بیچاره کردن پدر و برادرم و به کشتن دادن به خاک سیاه نشستیم نمک رو زخمم نپاشین

یعنی واقعا فکر می‌کنی کسی این توانایی رو داره که جون یه آدمو بگیره پس خدا کجاست پس خدا چی میشه تا اون بالاسری نخواد یه برگ از درخت نمی‌افته اون وقت کسی می‌تونه باعث بشه یه نفر دیگه بمیره

2740
کجاش جدید بود

همین دست و پا قطع کردن حیوانات به خاطر طلسم 

تا اونجایی که می‌دونم با مو و نجاسات حیوانات کار دارن نه دست و پاشون 

بعد این کارها از هر کسی بر نمیاد کسی که اینکار می‌کنه ته ته نجاساته و باید ازش دوری کنی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
یعنی واقعا فکر می‌کنی کسی این توانایی رو داره که جون یه آدمو بگیره پس خدا کجاست پس خدا چی میشه تا او ...

ول کن بابا اگه نمیتونی کمکش کنی چونه هم باهاش نزن.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
یعنی واقعا فکر می‌کنی کسی این توانایی رو داره که جون یه آدمو بگیره پس خدا کجاست پس خدا چی میشه تا او ...

این همه آدم با چاقو میزنن بقیه رو‌میکشن خدا میخواد خدا چاقو رو از دستشون میگیره شما نمی دونی تو قرآن به طلسم اشاره شده گفته نابود می‌کنه شما شروع کننده نباشین فقط باطل کنید حق الناس چیه فقط پول مردم و‌خوردنه که خدا نمی بخشه