2737
2734
عنوان

آقا هستم | لطفا کسی که از تعبیر خواب سر در میاره کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 42 پست
شاید ناراحته وشکایتت پیش خدا میکنه که اینجور خواب دیدی 

نمیدونم.. خیلی هواشو دارم اما خودش نمیخواد... چی بگم

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب رو هر چی تعبیر کنی همون میشه به خاطر همین خواب رو تعریف نکنید و خودتون تعبیر کنید و صدقه بزاری ...

ممنون

🙏

2731

سلام برادر بزرگوار اصلا جای نگرانی نیست چون درحالت روزمره وعادی مشکلاتی بین شما وایشون هست درناخوداگاه شما این تصویر ماندگار شده اون غده ها درواقع مشکلات واختلافات هست پزشک درخواب نماد دوست یافردی که کمک میکنه واسه بهبود دیگران من اینجور استنباط میکنم که توسط فرد یا افرادی دلسوز وکاربلد انشاءالله اختلافات شما حل خواهد شد 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
واقعا؟ خواهش میکنم از من نرنجید ولی به خاطر دل خوشی من میگید یا واقعا خوابم خوبه؟

ماچیزهایی که اطرافمون هست،تووی هر عالمی به یه شکل بروز میکنن

مثلا دشمنی،در عالم مادی به شکل عداوت هست،،در عالم خواب به شکل عقرب و در عالم برزخ به هیئت واقعی عقرب..

پس غده های چرکی میتونه نماد اخلاق بد باشه که به خاطر شرایطی که در آینده اتفاق میفته،،سبب میشه که از پدرتون دور بشه،،

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌

همیشه بعد از خواب ،خواب رو برای یکی تعریف کنید ،یکی که بگه خیر باشه ،تا خواب بگذره 

من همیشه اینکارو میکنم و بهش اعتقاد پیدا کردم ،خودم از قبل به طرفم میگم ،میگم من تعریف میکنم تو بلافاصله میگی خیر باشه ،شاید اینجا کسی جدی نگیره ولی هیچکدوم از خوابام تعبیر نشده اینجوری 

شاید اون غده ها ناراحتی ودلخوری هست که در وجودشه درک میکنم کنار اومدن با این اخلاقاش سخته ولی سعی ک ...

همیشه کنارشم

ممنون

2740
سلام برادر بزرگوار اصلا جای نگرانی نیست چون درحالت روزمره وعادی مشکلاتی بین شما وایشون هست درناخوداگ ...

مرسی

بزرگواری کردید

نمیدونم.. خیلی هواشو دارم اما خودش نمیخواد... چی بگم

آه پدر خیلی زود میگیره عیب نداره اشتی کن باهاش اگه چیزی هم گفت شما سکوت کن احترام بگذار در حد معقول رفت وامد کن البتع اگه دوست دارن هبچکس از فرداش خبر دار نیست شاید فردا نباشیم دیگ خدایی نکرده اگه هم اتفاقی بیافته آدم خودش نمیبخشه چرا نبود بااین سواله یعنی منو میبخشه ؟ عذاب وجدان نداشته باشی

ماچیزهایی که اطرافمون هست،تووی هر عالمی به یه شکل بروز میکنن مثلا دشمنی،در عالم مادی به شکل عداوت ه ...

ممنون

امیدوارم همینطور باشه 🙏

نعبیر نداره

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .