2733
2739
عنوان

آقا هستم | لطفا کسی که از تعبیر خواب سر در میاره کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 42 پست
همیشه بعد از خواب ،خواب رو برای یکی تعریف کنید ،یکی که بگه خیر باشه ،تا خواب بگذره  من همیشه ا ...

ممنون

الان به یکی میگم

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
من مادر خودمم اینجوریه ولی هفته ای یکبار میبرمش بیرون و باهم حرف میزنیم

ممنونم

خدا مادرتون رو حفظ کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

خوابها هشدار و الارم هستند دقیقا اون اتفاق نمی افته 

شما اول یک صدقه به یک نیازمند بخصوص اگر در فامیل نیازمند دارید برای پدرتون و دادن غذا به نیازمندها اگر براتون مقدور هست گوسفند برایشان قربانی کنید 

دوما 

این خواب برای شما نوعی هشدار است که ممکنه در این خال که فکر میکنید پدرتون حالش خوبه ممکنه هر اتفاقی بیفته 

پس بهتره هر حور شده باهاش رابطه برقرار کنید عذر خواهی کنید از دلش در بیارید تا رابطه تون بهتر بشه 

پدر و مادرها تنها نعمتی هستند که وقتی داری نمی دانی چه چیز خوبی داری 

سالها پیش پدرم را از دست دادم شب بود که پدرم فوت شد صبح که از خواب بیدار شدم ناخوداگاه حس میکردم یک عضوی از بدنم انگار نیست همه جام سالم بود ولی من در نهایت حس میکردم یک انرژی که همیشه داشتم حالا ندارم 

بعد از چند ساعت فهنیدم پدرم فوت شدند 

قدر پدرتون را بدانند 

عذر میخوام اما تعبیرش مال حرام هست حالا یا ب ناحق یا حق زن و بچه ش ب گردنشه یا مال کسی پایمال کرده یا شهادت دروغ داده یا اینکه حق ناس مالی ب گردنشه.این تعبیر دارع

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2731
سلام  خوابها هشدار و الارم هستند دقیقا اون اتفاق نمی افته  شما اول یک صدقه به یک نیازمند ...

ممنونم جواب دادید

روح پدرتون شاد باشه

من خیلی به خیریه ها کمک میکنم

مرسی بزرگواری کردید

عذر میخوام اما تعبیرش مال حرام هست حالا یا ب ناحق یا حق زن و بچه ش ب گردنشه یا مال کسی پایمال کرده ی ...

نمیدونم والا شاید...

آخه پدرم با هر سختی که بود گذروند اما مال کسیو پایمال نکرد.

میتونست اما نکرد

نمیدونم والا چی بگم..

ممنونم که گفتید، شایدم واقعا باشه

2738

غده ها نشانه غم ها و نگرانی ها هستن که قسمتی رفع شده و قسمتی هنوز باقیه ، توی بیمارستان بودن هم نشونه اینکه پدرتون علارغم اینکه در ظاهر بروز نمیدن اما از نظر روحی حال خوبی ندارند ، ازشون دلجویی کنید و اخلاق بدشون رو به حرمت زحمات پدرانه ای ک براتون کشیدن ببخشید 

میشه بیشتر توضیح بدی؟ هر ماه کلی صدقه میدم

نگران نشین چیزی از تعبیر خواب بلد نیستم. فقط من حس خوبی از خوابتون نگرفتم  غده ، بیمارستان و دکتر و اینا به بیماری تعبیر میشه

غده ها نشانه غم ها و نگرانی ها هستن که قسمتی رفع شده و قسمتی هنوز باقیه ، توی بیمارستان بودن هم نشون ...

ممنونم کمک کردید 🙏