2737
2734
عنوان

به نظر شما کدام خواستگار بهتره..

482 بازدید | 55 پست

برای دختر عموم دوتا خواستگار اومده 

دختر عموم ۲۸ سالشه خودش پزشکه خانم دکتر،بی اندازه خوشگله ،خوش اخلاق و مهربون.. اصلا اهل کلاس گذاشتن و دک و پز نبوده و نیست (مثلا بگه من دکترم و خوشگلم دست به سیاه و سفید نزنه اتفاقا تو مسافرت تو خونه اشون تو مهمونی ها بیشتر از همه میپزه و میشوره ).باآبرو هستش پشت سرش حرف نیست اتفاقا همه ازش تعریف میکنن،هیچ وقتم اهل این دوست پسر و اینا نبوده...

همیشه خواستگار زیاد داشته اما تا پایان درسش نخواست ازدواج کنه حالا که می‌خواد ازدواج کنه ۲ تا خواستگار خوب داره

اولی ۲ سال از دختر عموم کوچیکتره پسره ۲۶ سالشه 

از لحاظ تحصیلاتی معلوم نیست دیپلم داره فکر کنم،

با ما فامیله 

اما 

پولداره..ویلا شمال داره از اون گرون ها..دوتا آپارتمان تهران داره...یک خونه ۶ طبقه و یک خونه ۳ طبقه تو شهر خودمان.. مغازه داره یک طلا فروشی یک هایپرمارکت خیلی بزرگ..چند قطعه زمین تو مرکز شهر داره.. کمپرسی داره..

و خانواده اش یکی از با آبرو ترین و سالم ترین خانواده های هستن که می‌شناسیم آدما محترم بی اندازه با دین و ایمان 

و حلال که هیچ حاشیه ای نداشتن و ندارن 

دومی 

مثل دختر عموم پزشکه ۳۲ سالشه داره تخصص میگیره فکر کنم از اون نابغه های درس خون 

پسره خیلی پسر خوبیه آدم آروم و سالم و اینکه دختر عمومو دوست داره 

خانواده اشم از لحاظ مالی وضعیتشان خوبه پولدارن ولی در حد خواستگار اولی نیستن 

اما خانواده اش سالم نیست وقتی‌ رفتیم تحقیق هیچکس تو اون محله هیچکس ازشون خوب نگفت 

همه می‌گفتن آدما بی حیا و وحشی و بی آبرویی هستن 

که پاکدامنی و دین و ایمان و آبرو این چیزها رو کلا ول کردن 

پدرش ۷۰‌سالشه دنبال دختر بازی و زن بازیه 

خواهرش تا الان ۴ تا شوهر کرده 

اونیکی خواهرش حیا و عفت رو کلا ول کرده 

خانواده عموم نظرشان رو خواستگار اولیه میگن درسته کوچیکتره و مدرکش پایین تره ولی از خانواده با اصل و نسب و با آبرو هستش 

ولی خواستگار دومی درسته از لحاظ تحصیلاتی و شغلی حتی سنی هم سطحن و بیشتر همو میفهمنن اما ریشه اش از اون خانواده است احتمالا الانم نقش بازی کنه فقط 

و اینکه رفتن تو چنین خانواده ای بی سر و وضعی یعنی پریدن وسط جهنم 

نظر شما چیه ؟

شاید نظر ما کارساز نباشه ولی همینجور دور هم صحبت کنیم 

دومی رو ک کلا خط بزنید

خانواده از خود پسره مهمترن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولی

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

معلومه که اولی 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2738

اولی خیلی بهتر از دومیه

ولی باز دختر عموت با اون آقا باید یه مدتی صحبت کنن ک ببینه این ۲ سال کوچیکتر بودن پسره تو مقایسه با رفتارش چجوره

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
هیچ کدوم با جفتش خوش بخت نمیشه به نطرم

من خودم نظرم رو اولیه 

چون درسته خانواده با ایمانی با آبرو هستن اما اصلا محدود و خشک نیستن آدما باحال و گاها روشنفکری هستن چون فامیلن می‌شناسیم خواهر های پسره میرن سرکار و شاغلن این که خواهراش با دوستاشون زیاد مجردی میرن مسافرت میرن بیرون و اینا اصلا باهاشون کاری ندارن 

و اینکه از نظر من ضعف تحصیلاتی را از تجربه داخل بازار و کار جبران می‌کنه