2737
2739
عنوان

به نظر شما کدام خواستگار بهتره..

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 55 پست
تمام خواستگار های گذشته باکیفیت فامیل و آشنایان دیگه زن گرفتن دختر عموم ۲ ساله قصد ازدواج کرده این ۲ ...

یعنی در گذشته خواستگارهای خوب دلشته و به خاطر درس رد کرده؟ اشتباه کرده خب

میتونست سالهای آخر تحصیل ازدواج کنه

من‌چند تا از دوستام دکترن....سالهای دانشجویی ازدواج کردن

خواستگار خوب هر زمان اومد باید جواب مثبت بدی چون تضمینی نیست بعدا هم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همسرم دوسال کوچیکتر مگه مهمه اون ۳۲ من ۳۴ تازه هم ازدواج کردیم چیزی به اسم سن اصلا تا الان بهش ف ...

خیلی فرق داره ۳۲ و ۳۴

با ۲۶ و ۲۸

یک مرد ۳۲ ساله از خیلی از هیجانات عبور کرده و شخصیتش ثبات داره...اما پسر ۲۶ ساله اصلا....۶ سال زمان کمی نیست برای بزرگ شدن

من توی ۳۰ سالگی به افکار بیست و سه چهار سالگیم می خندیدم گاهی...بلند‌پرواز بودم اون موقع

اولی اگر از نظر سن کوچیکتر نبود قطعا میگفتم اولی  اما این دختر همه چی تمومی که گفتی ب نظرم یکم ...

مگه سن مهم دوسالم چیزی نیست مهم سطح سوادشونه هیچوقت بهم نمیخوره طرز فکر دیپلم کجا دکتر کجا ولی سن اصلا مهم نیست من خودم دوسال بزرگترم ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشتیم نه خودم نه همسرم نه اطرافیان خانوادها  خیلی هم باهم هم فکریم  از خیلی از زوجها همسرشون بزرگتر به جرات میگم خوشبختریم هنوز هنوز یه بار باهم دعوا نکردیم خداروشکر 

2731
خیلی فرق داره ۳۲ و ۳۴ با ۲۶ و ۲۸ یک مرد ۳۲ ساله از خیلی از هیجانات عبور کرده و شخصیتش ثبات داره ...

حالا شاید از اون نظر من مشاوره زیاد رفتیم ولی همشون گفتن فاکتور سن کنار بزارین دوسال مهم نیست وسی سالو رد کردین هردوتون به پختگی کامل رسیدین الان خداشاهده یه بار باهم دعوانکردیم هیچکدام از مشکلات اینجا یا اطرفیانو نداریم خداروشکر اصلا اون دوسال تو زندگیمون به چشم نمیاد یادمون رفته

مگه سن مهم دوسالم چیزی نیست مهم سطح سوادشونه هیچوقت بهم نمیخوره طرز فکر دیپلم کجا دکتر کجا ولی سن اص ...

درسته اما این مسئله هست که زن ها عمدتا زود تر شکسته میشن یک زن چهل ساله به اندازه ی یک مرد 47ساله شکسته میشه من مادر خودمو میبینم پدرم 53سالشه مادرم 45واقعا انگار هم سن هستن ب نظرم حداقل 5 سال تفاوت سنی خوبه حالا بعضی ها بیبی فیس هستن اون اصلا بحثش جداست 

اکثرا پزشکا خصوصا خانوم ها با ادمهای معمولی از نظر تحصیلات ازدواج میکنن حالا من اطراف خودم دیدم ازدواج پزشک و پزشک حداقلش میدونم که خطا زیاد داره 

سطح سواد هم شاید مرد خیلی بالاتر باشه مشکل ساز بشه چون مردها همینطوری ام غرور دارن اما کمتر زندگی ای دیدم که زن با تحصیلات بالا زندگیشون دچار مشکل باشه 

خوشبخت باشید این یک نظر کلی یه درمورد همه صدق نمیکنه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
درسته اما این مسئله هست که زن ها عمدتا زود تر شکسته میشن یک زن چهل ساله به اندازه ی یک مرد 47ساله شک ...

الان مثل قدیم نیست زن شکسته بشه الان زنا بیشتر به خودشون میرسن باشگاه لباسهای امروزی تزریق و بوتاکس هزار جور عمل زیباییی زایمانم الحمدلله شده یه بچه اگر بیارن الان با قدیم فرق داره  من بیبی فیس نیستم قد بلند هیکلیم ولی خوشگلم کوردم کوردا قد بلند هیکلین ولی درکنار همسرم راه میرم همسرم ومن مثل همیممم منم تیپم به روز سایدم کوچیکترم دیده بشم من زن پنجاه سالهه میبینم خیال میکنی سی سالشه مردا زیر بار مشکلات شکسته میشن ولی زنا نه 

الان مثل قدیم نیست زن شکسته بشه الان زنا بیشتر به خودشون میرسن باشگاه لباسهای امروزی تزریق و بوتاکس ...

منم کورد م خودم 

میگم نظر کلی نیست 

اما حقیقتا فشار زندگی بیشتر روی خانوم هاست خصوصا خانومایی که شاغلن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2738
درسته اما این مسئله هست که زن ها عمدتا زود تر شکسته میشن یک زن چهل ساله به اندازه ی یک مرد 47ساله شک ...

بله من سن کوچیکتر قبول کردم ولی ننیتونستم تحصیلات از خودم پایین تر قبول کنم من ۳۴ ایشون ۳۲ بودن ازدواج کردیم ومشاورم گفت اصلا فاکتور سن کنار بزارین شما همسن هستین  دوسال مهم نیست به پختگی کاملم رسیدین الانم واقعا از همسرم راضیم 

منم کورد م خودم  میگم نظر کلی نیست  اما حقیقتا فشار زندگی بیشتر روی خانوم هاست خصوصا خان ...

تو این دوره بله زن مرد هردو تلاش میکنن ولی زنا به خودشون میرسن ولی مردا نه من الان باشگاه 

هرماه پاکسازی 

کاشت ناخن 

هرچیزی برا جوانی نشاطم باشه انجام میدم الان نه بخاطر این  جوان باشم کلا محردیم اینطور بودم بچه ام توافق کردیم یه دونه داشته باشیم ولی درکل سن یاومون رفته به هرحال همه خوشبخت باشن

منم کورد م خودم  میگم نظر کلی نیست  اما حقیقتا فشار زندگی بیشتر روی خانوم هاست خصوصا خان ...

الان شما ۲۲ سالته مطمعننا ده سال دیگه اینجور فکر نمیکنی منم همسن شما بودم پسر کوچیکتر از خودم قبول نمیکردم ولی سن ت بالا میره میفهمی اصلا سن مهم نیست  البته در حد یکی دوسال نه بیشتر