2733
2734

لطفا بهم راهکار بدین انقد کاراش فکرمو مشغول میکنه که کم کم احساس میکنم دارم روانی میشم و مشکل قلبی گرفتم،البته چیز خاصی نیست ولی از بس زیاد تکرار شده و زیاد عصبی شدم اینجوری شدم

صبحا یا ظهرا پا میشه لباس میپوشه کلیدشو ور میداره میره(تایم کاریش اون موقع نیست)اگه بپرسم کجا میری یا عصبانی میشه یا جواب سربالا میده، احساس میکنم میره پیش خانوادش یا میره کاراشون انجام بده،بعد الان زنگ زدم بهش گفتم کجایی؟گفت من همینجا بیرون کار دارم،کاری داری؟ اصلا نمیکه چ کاری داره

منم گفتم هیچی خداحافظ، خیلی عصبی میشم و سردرد میگیرم این رفتارشو که میبینم و نمیدونم چیکار کنم که بی توجه باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم میدونم سخته بی تفاوت باشی 

ولی سعی کن کم تر بپرسی

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

شاید به همسرتون حس کنترل گری میدید 

اگه کم کم با حرف زدن نشون بدید ک نگران هستید یا همراهش هستید کمتر جبهه بگیره

مثلا اگه شب نمیاد زنگ بزنید ک عزیزم خوبی یکم دیر کردی نگرانت شدم 

یا بهش بگید وقتی بهم نمیگی کجایی همش دلشوره دارم دلواپست میشم بهم بگی کجایی خیالم جمع میشه

2740
شاید به همسرتون حس کنترل گری میدید  اگه کم کم با حرف زدن نشون بدید ک نگران هستید یا همراهش هست ...

میدونم آره چنین حسی داره بااینکه خیلی آروم و مودبانه میپرسم

ولی این حرفهایی که شما میگین هم بارها زدم و اصلا نتیجه نداشته

احساس میکنم براش هیچ اهمیتی ندارم که حاضر نمیشه یه توضیح بهم بده

نه مردا شعور رابطه ندارند .کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی رو بخون میفهمی .فکر آقایون کلا باخانما فرق داره .اون طوری رفتار می‌کنه که انگار تو مردی .که البته نمیفهمه