2737
2734

؟‍؟

هرسه تا دوباره چاق شدن 

مثلا یکیشون ۱۲۰ کیلو بود ...به ۹۰ رسید 

الان دوباره همون ۱۲۰ شده 

ولی جالبه که چیزی هم نمیتوننن بخورن 

من میگم زدن خودشونو ناقص کردن به هیچی هم نرسیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب رژیم بعدش مهمه

یکی از اشناها اسلیو کرده غذای شده مثل بچه ۲ ساله

در حد ۳ یا ۴ قاشق

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738
آره خیلی عوارض داره همین داود نژاد بعد اسلیو معده اینجوری شد

داوودنژاد خودش تو یه مصاحبه گفت بخاطر معافیت از سربازی خودشو چاق کرد و بیماری کبد گرفت 

دیگه هم خوب نشد

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
خب رژیم بعدش مهمه یکی از اشناها اسلیو کرده غذای شده مثل بچه ۲ ساله در حد ۳ یا ۴ قاشق

خوب اینکه طبیعی نیست

یکی مهمون بود خونمون اسلیو کرده بود یعنی تو ۲۴ ساعت سر جمع یه کف دست نخورد اونوقت همش مولتی ویتامین می‌خورد

مگه قرص جایگزین کمبودهای غذایی میشه

خب رژیم بعدش مهمه یکی از اشناها اسلیو کرده غذای شده مثل بچه ۲ ساله در حد ۳ یا ۴ قاشق

والا دو سه تا قاشق همیجوری هم که بخوری کاهش وزن قابل توجه هس نمیخواد که معده رو ببری بندازی بیرون

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

در عرض دو ماه از ۶۵ اومدم ۷۶ از امروز صبح میرم پیاده‌روی رژیم شروع کردم همیشه شام سنگین می‌خوردم از این ب بعد میخوام سبک بخورم در حد سوپ یا سالاد فقط نمیدونم چیکار کنم از گرسنگی ضعف میکنم حالت تهوع میگیرم امروزم برنج ابکش بدون روغن درست کردم با سینه مرغ گریل شده خیلی سخته واسه منی ک هر روز شیرینی میخوردم و غذای چرب و چیلی🥲💔