2737
2734
عنوان

دلم نمیخوادمهمونی برم

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مرحله الان زندگیمو اصلا دوست ندارم ۵،۶سالم هست داره طولانی میشه دیگه.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
۵ساله که اوضاع همینع.اوایل برام مهم نبودولی الان خسته شدم نمیتونم برم نرفتن هم داره افسردم میکنه

مشاوره رفتی؟ علائم افسردگی نداری؟ 

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2731
۵ساله که اوضاع همینع.اوایل برام مهم نبودولی الان خسته شدم نمیتونم برم نرفتن هم داره افسردم میکنه

باید خودت رو خودت کار کنی

بیخیالی خیلی حال خوشیه

زندگیو خیلی جدی نگیر

از مهمونی با زمان کم شروع کن

دنبال جوی باش که باب میلته

بعدم همه که دایم المهمونی نیستن مث ما سالی عید به عید

اوقاتتو باب میلت بگذرون که افسرده نشی

یکی دوتا ادم خوب کنار ادم کافیه برای حال خوب

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

منم چند ساله اینجوری هستم.

پدرشوهرم پیره. تا جایی میرم حتی واسه ۴ ساعت. با فتنه برادرشوهر و جاری و پسرش به دهنمون زهر میشه. میگن چطور میتونه بره فلان جا پیش بابام نمیاد. یعنی اونجا رفتن هم مصیبته یکماه آزگار باید بمونم.

منم تصمیم گرفتم هیچ جا نرم تا دیگه فشار بهم نیارن.

هیچ جااااااا

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2738
چندسالته.چه مشکلی داری که باعث شده اینطورباشی

من ۳۲،۳۳ سالمه.مجرد هستم هنوز.واینکه ۵،۶سالم هست از بعد طرحم بیکارم.بااینکه رشتمو دوست ندارم ولی بازم سعی کردم متناسب باهاش‌کار پیدا کنم ولی‌نشد.بی شوهر بی پول هستم.بایه‌خانواده فوق العاده رو مخ. حتی نمیتونم یه اصلاح صورت باب دلم برم. من از شما بدتره شرایطم.باز شما توخونه خودتی من اینجا بلاتکلیفم🙁

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
طبیعیه که افسرده بشم وقتی ۵ساله جلوی همه تفریحاتم بسته شده

خودت مقصری یا کس دیگری؟ بچت چندساله؟ 

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
باید خودت رو خودت کار کنی بیخیالی خیلی حال خوشیه زندگیو خیلی جدی نگیر از مهمونی با زمان کم شروع ک ...

مشکل من بااین چیزاحل نمیشه.من اصلاآدم حاشیه ای نیستم که الکی حالم بدباشه.یه بچه سی پی ویه بچه کوچیکتردارم که دوتاشون زیر۷سالن‌.یه مهمونی میرم بقول دوستان فقط توراه دسشویی دررفت وامدم یه پارک میرم بچه سی پیم نمیتونه ازپس خودش بربیادمن گیرمیکنم چطوری تواین شلوغی اینوروی سرسره و...ساپورت کنم توی پستی بلندی های زمین تفریح نه مینونم ولش کنم نه قانع میشه بگیرمش.هیچ جابهم خوش نمیگدره چون تمام طول سفردرحال پرستاری ام.توی خونه وتنهاراحتترم...خسته م دلم یه تفریح یه شادی وخوش گذرونی میخواد

2706