2737
2734
عنوان

یه سوال راجب ازمایش ازدواج

149 بازدید | 21 پست

خواهرم ازمایش ازدواج داده با یه پسری ولی دکتر ب پسره گفته خودت باید یه ازمایش تکمیلی بدی چرا اینو بهش گفته ولی گفته دختره نیازی نداره

احتمالا یه مشکلی داره

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازمایش خون رو از پسر میگیرن

موضوع خاصی نیست

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738

شاید یه چیزی توی خونش کمه یا زیادیه.ممکنه کم خونی داشته باشه.یا چیز دیگه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

خواهرت همونجا باید از مسئول آزمایشگاه میپرسید آزمایش تکمیلی منظورش چیه و چرا باید بده 

شوخی که نیست 

بحث ازدواجه... 

شاید بیماری خاصی داشته باشه که خواهرت نتونه باهاش کنار بیاد...

اون وقت یه عمر حس میکنه حماقت کرده و سرش کلاه رفته 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بعضی وقت ها با رژیم غذایی بدون کافئین و 

خوردن گوشت و پروتئین مشکل حل میشه. این مشکل خاصی نیست.

حتی بعضی آزمایش ها لازمه دکتر یه دوره قرص آهن بده.

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
چ مشکلی مثلا

انشاالله که چیزی نیست برای اطمینانه 

خدایی نکرده ممکنه بیماری چیزی داشته باشه که مشکوک باشه گفتن باید تکمیلی باشه