2737
2739

اولا بگم من کارمند آموزش پرورشم

ولی شغلمو خیلی دوست ندارم

دلم میخواد به جا دیگه هم فعالیت داشته باشم

اولین چیزی که ذهنم رسید میکاپ بود

یبار گفتم میخوام برم یاد بگیرم خیلی بدش اومد!!!! و خیلی بحث کردیم و من کوتاه اومدم اونم برای اینکه از دلم دربیاره کلی تلاش کرد و حدودا یه ماه و نیم بعدش یه شب بهم گفت برو

بعد امروز دلم خواست برم افتتاحیه یه سالن آرایشی هم نحوه آموزش بپرسم هم هزینه ای ک باید بکنم دوباره عصبانی شده میگه دوست ندارم بری!!

من قبل ازدواج تاکید کرده بودم رو این موضوع که دوس دارم. یه شغل دیگه هم داشته باشم ولی الان واقعا رفتارش اذیتم میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اگ دلیل خاصی نداره مخالفتشون و صرفا میگن دوست ندارم بی مورده.

اما خب من خودم اگر معلم یا کارمند باشم ترجیحم اینه بعنوان شغل دوم ، شغل بهتری داشته باشم ، مثلا زمینه فیشال پوست بسیار بهتر از میکاپه(از لحاظ درآمد منظورم نیست از لحاظ همخوانی با شغل دیگه‌تون)

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
خب دلیلش برای دوست نداشتن چیه؟ ازش بخواه بیشتر توضیح بده

میگه میترسم بری و خیلی درگیر بشی چمیدونم بخوای اونارو به زندگیمون ترجیح بدی 

ترسش دقیقا همینه انگار یکی از دوستاش خانومس تو ارایشگاه کار میکرده یکم زندگیشون دچار مشکل شده بعد ههمش اون تو ذهنشه

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

اصلا ارزش نداره واسه یه میکاپ زندگیتو خراب کنی

من جات بودم بیخیال میشدم

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
چون محیط های سالمی نیستن یه سری محیط ها آرایشگاه ها، باشگاه ها، ادارات خصوصی حق داره

هیچ مردی حق نداره همسرشو محدود کنه

کار آرایشگری اتفاقا همه خانوم هستن و خیلی هم عالیه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

دلیلش چیه؟

عزیزم میکاپ پر هزینه ترین لاین ارایشگریه مشکلی نداری باهاش؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "