2733
2734
اصن ب سال نرسیده ازدواجم من حدود دوستا عقد بودم چند ماهه اومدم خونه خودم

پس همینه مثل اوایل عقد من فکر میکنی

خدایا اینقدر بحث داشتیم اون اوایل

من فکر میکردم هر چی من میگم باید بدون دلیل بپذیره و اونم همینطور بود

الان خداروشکر خیلی بهتر شدیم

اون با من راه میاد ،من ملایم تر و صبور تر شدم

خیلی تو زندگی پیش میاد همسرت با خواستت مخالف باشه این ربطی ب تو هم نداره ک مشکل از تو عه ، نه اینجوری نیس

مثلا همین ک تجربه خوبی یا زمینه خوبی از خانمای ارایشگر نداره یا دید خوبی ب این شغل نداره

کم کم متوجه میشه خطری زندگیتونو تهدید نمیکنه یا شرایط زندگیتون همون روال قبله چیزی عوض نشده حساسیتش کم میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها اخه قبلا هم شنیده بودم که فیشیال جای پیشرفت داره گفتم شاید بتونید کمکم کنید

جای پیشرفت که داره گلم.

اقدام کنید به آموزش

حتی اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید میتونید تو ۲،۳ تا مرکز آموزش ببینید.

مواد لازم رو بخرید(دستگاه ها رو لازم نیست معمولا کلینیک ها خودشون دارن)

بعد یمدت دوست و آشنا و.. رو انجام بدید

حرفه‌ای که شدید برید تو کلینیک ها مشغول بشید(سالن و آرایشگاه نه ، حتما کلینیک)

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
شما تو ارایشگاه کار میکنید؟

مژه کارم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
وای چرا همه میگن بیخیال شو ولی من دوست دارم کارشو🥲🥲🥲

اسی جان ما که درمورد زندگیتون چیزی نمیدونیم 

مثلا تو کارای خونه بهت کمک میکنه؟ تقسیم بندی داره کاراتون؟ یا دست تنهایی؟

چه وظایفی شوهرت داره وقتی خونه نیستی؟

میدونی اگر بتونید با مشارکت همدیگه کاری کنید که به زندگیتون آسیبی نرسه خب برو

عوضش توهم قول میدی که خودشو تنها نزاری و کنار باشی ...    

من بهت اجازه میدم برو کی گفتم بیخیال شو      ولی به منم برس ..منم محبت میخوام ..نمیدونم توجه میخوام ..خستگیتو برام نیاری  

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
پس همینه مثل اوایل عقد من فکر میکنی خدایا اینقدر بحث داشتیم اون اوایل من فکر میکردم هر چی من میگم ...

ببین دیشب بهش گفتم میخوام برم افتتاحیه کلی داستان درست کرد و من نمیزارم بری و اینا منم ناراحت شدم الان پیام داد رفتی زودتر برگرد تا قبل مهمونی 

اخه امشب جایی دعوتیم

چیکار کنم اینو نمیدونم😬

2740
درآمدش خوبه؟ چقد زمان میخواد برا یادگیری؟ هزینه آموزش و موادش چقدره

خیلی زیاد صبر میخواد

واردش نشو چون در نهایت دیسک گردن میاره

ببین دیشب بهش گفتم میخوام برم افتتاحیه کلی داستان درست کرد و من نمیزارم بری و اینا منم ناراحت شدم ال ...

خب برو حتما