2737
2734

خیلی دلم ازش شکسته نمیدونم چرا خدا ب ما بچه داد من اصلا از این بشر بچه نمیخواستم هیچ وقت چون لیاقت پدر بودن نداره ولی با وجود جلوگیری سخت نمدونم چجوری باردار شدم خسته ام خدا خسته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو داداش نداری. والله من اگه خواهرم پیشم باشه. با اینکه چندین سال باهاش قهرم همچین حرفی بهش بزنه از وسط نصف

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2731
2738
تو داداش نداری. والله من اگه خواهرم پیشم باشه. با اینکه چندین سال باهاش قهرم همچین حرفی بهش بزنه از ...

دارم ولی نمیخوام خانوادم از وضع زندگیم ناراحت بشن اونا فک میکنن همه چی خوبه🙂

خدا به مامانش که شما باشی هدیه داده، یه بچه که قدر مادرش رو میدونه و برای مادرش در آینده چراغ روشن هست. خداروشکر کن

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
دارم ولی نمیخوام خانوادم از وضع زندگیم ناراحت بشن اونا فک میکنن همه چی خوبه🙂

چی بگم. 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره