2733
2739
عنوان

دمنوش های کیسه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 19 پست

سلام عزیزم من میتونم هر چای یا دمنوشی بخای بهت معرفی کنم ،طعم های پیشنهادی خودم هم بهتون میگم ، دو نمونه بسته چای و دمنوش هست که چندین مدل متفاوت داره و میتونی از همش تست کنی بعد اگه  هر کدوم دوست داشتی  بسته کاملش رو بگیری،شمارم اینه ،مرادی هستم ،بهم تو روبیکا یا ایتا یا واتس پیام بده که توضیحاتش رو براتون بفرستم 

09179771501

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای لاغری نمیخوام بیشتر به خاطر خاصیتش میخوام استفاده کنم

سلام عزیزم ،من یه پیشنهاد براتون دارم ،دو بسته کامل از هر نمونه چای و دمنوش هست که خیلی تنوع داره ،میتونی از همش امتحان کنی ،بعدش از هر کدوم خاستی بسته کاملش رو بگیری ،یجورایی مثل تِستر میمونه ،بهم تو روبیکا یا ایتا پیام بده که توضیحاتش و عکسش رو براتون بفرستم ،09179771501

مرادی هستم

2731

سلام دوستم

کیسه های چای کیسه ای ها وقتی با اب داغ تماس پیدا میکنه حجم بالایی میکرو پلاست ازاد میکنع ک بشدتدسرطان زا ن و برا کبد هم مضرن

کاش بجاش تراول ماگ استیل میگرفتی  برگای دمنوش میریختی توش وو اب جوش و دم میکشید 

بازم هر طور خودت دوس داری

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما