2733
2734
عنوان

این واژه‌ها برای صدا کردن شوهر یا نامزد خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4788 بازدید | 154 پست

بابا نزنین تو ذوق بچه. شوهر من ادم با جنبه ایه ما اسمای همو شکسته کردیم یه جون هم میزنیم سرش اما من سرورم هم گفتم گاهی. یه موقع سریال کره ای میدیدیم بهش میگفتم امپراتور :) رابطه خصوصی خودتونه لازم نیست از کسی نظر بپرسی منم اولین باره دارم بعد ۱۷ سال اعتراف میکنم چی گفتم به شوهرم. اونم متقابلا تحویل میگیره البته. پررو هم نشده محض اطلاع

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
نبابا حال بهم زنه من دوستم اسم نامزدش نیماعه بهش میگه نیموش خیلی خوشش میاد توعم از روی اسمش یا رفتا ...

من بهش میگم سیا اسمش سیناعه

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا حاضر نیستی بگی؟ خو من چیکار کنم خواستم سیاست به خرج بدم😂

خیلی ضایعست طرف هم می‌دونه برای فیلم بازی کردنه😂😂

سیاست رو باید خیلی ریز و زیر پوستی به خرج بدی نه اینجوری😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
باور کن اولش نمیتونستم بگم😂 ولی دیدم امتحانش ضرر نداره

😂😂😂عشقتون پایدار

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2728
من تو نامزدی جلوی خانواده شوهرم بلند میگفتم آقاموووون الان یادم میفته دلم میخواد بمیرم چقدر خز بودم ...

اقایی موش بخورتت

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم
سرورم؟!😐😂 والا من حاضرم کلا اون رابطه یا ازدواجم با شکست مواجه بشه ولی بهش نگم سرورم 

منو بگیرینننن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂😂😂🤣من مامانم نهایت عاشقانه صدا زدن بابام ب اسمش بوده همیشه ب فامیل صداش می‌کنه 😂😂😂😂

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740
منو بگیرینننن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂😂😂🤣من مامانم نهایت عاشقا ...

ولی باور کن اون وایب و حسی که صدا زدن به اسم میده این چیزا نمیده😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

یکم یاد بگیر @پشمایحاجعبدالله    

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
اصلا حس خوبی به مردای این دوره ندارم که بهشون بگی سرورم مخصوصا واسه ما دهه هشتادیا دیگه پسراشون فک ک ...

واسه من دهه هفتادیه😂 اوکیه دیگه؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟