2737
2734

ببینید منو شوهرم آشنایی عاشقانه نداشتیم یه جورایی عشق همسرم اول یک طرفه بود بعدش مسائلی پیش اومد که مجبور به ازدواج با اون شدم اون دوستم داره توش شکی نیست مستقیم هم محبت می‌کنه من اوایل سکوت میکردم ولی الان نمی دونم چ طوری ولی محبتش بدجور نشسته به قلبم محبت میکنم قربون صدقه میرم ولی باور نداره منو با اوایل مقایسه می‌کنه فکر می‌کنه دارم فیلم بازی میکنم پوزخند میزنه میگه مرسی خر شدم محبت کنم همش اخم می‌کنه و عصبی میشه حتی کوچیک میزنه منو

چکارش کنم؟

عجب

بجای اینکه اون ب این فکر باشه

تو ب این فکری

هوف

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عذاب وجدان دارم نکنه من خودم باعثشم آخه اوایل رفتارم خوب نبود باهاش همش اذیت میکردم از قصد حرصش میدادم کم محلی میکردم بی احترامی میکردم مسخره میکردم اون فقط در مقابلش محبت میکرد

بگو که عاشق ات نبودم ! 

دنبال بهانه بودم 

هر خونه ای دعوا هس اونارو بهانه میکردم 

بی پولی هاتو بهانه میکردم 

اخلاق های بد ات رو بهانه میکردم و مهریه مو میزاشتم اجرا به چاک میزدم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2740

نامه عاشقانه..نمیدونی چ معجزه ای میکنه..بنویس و همه حرفاتو توش بزن فقط وجدانا نزن اوایل محلور بودم باهات ازدواج کنم.بگو دوست داشتم منم ولی الان احساسم با اون موقع قابل قیاس نیس

خودتون حس بدی بهتون دست نمیده ب مرد بگید قربونت برم؟ چ برسه ب اون 

تو بجای این حرفا بگو هرچی شما بگی 

سرور ما شمایی سایه سرم شمایی

اگ دیگ این حرفو زد 

مرد محبت و قربون صدقه میخواد چبکار اونم از طرف ی زن ک درواقع مرد باید حامیش باشه !

کورد نیستم :) 
2706