2737
2739

توی تخت زیر پتو

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیرون

اخه فرق میکنه کدوم شهری

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738

با خانواده خودمو و عمم میریم بیرون عمم سنش بالاست و مجرده حوصله اش تنها تو خونه سر میره 

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍