2733
2734
جوانه متأسفانه من یه حقیقتی رو باید بهت بگم با توجه به تاپیکایی که ازت میبینم و تعریفات. با کارایی ک ...

پیشنهاد میکنم متنو بخونی ببینی ازم چی خواسته

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقصر صد در صد شوهر بیشعورته همه اصلا چنین کاری نمیکنن بگو حرف مفت نزن چقدر متنفرم از چنین درخواستی بگو هر وقت تو تونستی یه خیار و به خودت فرو کنی تحمل کردی منم اوکی ام یعنی آخه این درخواست کثافت🤬

درخواست دوستی رد میکنم 

وقتی با این مورد مخالفی باید صحبت کنی نه نفرین.شعور شوهرت نرسیده شعور تو برسه که اینطوری نگی. اون مقصر تو بقیه موارد اکثرا تو مقصری

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2731
نمیشد بدون نفرین کردن و با زبون خوش بهش توضیح بدی 

دادم زنگ میزدم توضبح بدم قط میکرد یا سرد جواب میداد یا میگفت تو نکنی با یکی دیگ میکنم اینکارو 

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2740
اختلاف زندگی همه جا هست که اسی هم سنش کمه و این نرملله کم کم پخته میشه

نه عزیز من بعضیا هیچوقت پخته نمیشن و این بحثارو زرنگی میدونن. ایشون چند سال دوست بودن این اختلافا برای کساییه که همو نمیشناسن و تجربه ندارن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

عزیزم اخه ادم با نامزدش اینجوری حرف میزنه به راحتی می گفتی نه این چه حرفایه اخه پیراهن مشکی تو بپوشم ازت به دل میگیره تو گوشه ذهنش میمونه کلمات قدرت عجیبی دارن گاهی از زخم شمشیر هم برنده تر هستن 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

بقیه تاپیکات چی؟! 

خب شوهرته خواسته که خواسته 

تو قبول نمیکردی 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
دادم زنگ میزدم توضبح بدم قط میکرد یا سرد جواب میداد یا میگفت تو نکنی با یکی دیگ میکنم اینکارو 

بگو غلط کردی با یکی دیگه بکنی  خوبه منم برا یکی دیگه انجام بدم دیگه این حرف از دهنت در نیاد وگرنه جور دیگه ای باهات رفتار میکنم 

توضیح نده بهش 

2706