2733
2739
عنوان

ازمایش بتا خون

127 بازدید | 32 پست

دوستان من طی ی رابطه بدون دخول با قرص اورژانسی و مصرف دو دوز قرص سیپروترون ،بعد شیش روز پریود شدم ،دیروز بیبی چک زدم صبح هاله کمرنگ مثبت افتاد ،رفتم زود ازمایش بتا ترسیدم ،ازمایشگاه گفت منفیه ،از پریودیت گذشته گفتم ن هنوز مونده چون بیبی چک مثبت کمرنگ انداخت اومدم ،گفت اگه پریود اصلیت پریود نشدی ازمایش بتا بده ،این ریسک که نوشته کنارش ینی امکان بارداری هست؟؟😭امکانش هست ک باشه ؟؟ ۱۰روز از رابطم میگذره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اون ریسک کنارش ینی چی؟بیبی چک چرا قسمت مثبتش خیلی کمرنگ هاله انداخت

چند دقیقه بعداز انجام هاله انداخا؟عزیزم دیگ وقتی عدد بتات کمه ریسک معنی نداره اون نوشته بالای10ریسک ماله تو ک6عه پس ریسک نداره

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
اگ حامله هم باشی نشون نمیده ک خیلی زود رفتی ازمایش حداقل باید از پریودیت میگذشت بعد

دیدم لک شدم بعد قرص ،گفتم اگه لانه گزینی باشه نشون میده بیبیچک اونم کمرنگ مثبت شد خیلی ترسیدم ،دیروز از ترس یهو خونریزیم شدید شد ینی امکانش هست که بعد این خونریزیم تو پریودی اصلی بارداربشم یا اصلا امکانش نیس

ینی نگران نباشم ،دیروز بعد بیبی چک رفتم ازمایش از ترسم اونقدر میلرزیدم میگفت اروم باش نمیتونم خون بگ ...

نگران نباش عزیزم استرس نداشته باش چیزی نیست به امیدخدا

اگر فکرت مشغوله خیلی یه زنگ به آزمایشگاه بزن راهنماییت کنند