2733
2739

تا حالا رابطه نداشتم نمی‌دونم من کلا همش سرم تو کتاب بوده تا زمان دانشگاه الان از طرفی هنوز قصدم درس خوندن و پیشرفته از طرفی هم یک سری احساسات دوست دارم به یکی بگم به وجود یه فرد نیاز پیدا کردم خواستگارم زیاد دارم ولی حس میکنم زوده بنظرتون قبول کنم گفت قصدش خواستگاری نیست قصدش رل زدن هس  رد کردم ولی بازم در خواست داده هم دانشگاهیمه

از طرفی دلم می خواد از طرفی مغزم میگه کارای مهم تری هست

جای من بودین چکار میکردین شرایطم 

دانشجو پزشکی 22سالمه ماشین دارم ند تا جاهم کار میکنم 

قصدم تخصصه 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه فایده ای نداره

چون ممکنه بهش وابسته شی ولی اون که قصد رابطه جدی و خواستگاری نداره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

کسی که میگه قصدم ازدواج نیست فقط دنبال دوستیم عمرتو هدر میده ما زنا زود وابسته میشیم اصلا وارد رابطه بی درو پیکر نشو 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
خب از پسره بگو

مهمه؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2738

از لحاظ موقعیت فکر نکنم زیاد به مشکل بر بخوره البته اگه طرف ادمش باشه و شیبانی کنه که عالیترم میشه 

نه که پشتیبانی پولی نه پشتیبانی حسی 

ولی من معتقدم برای دوست آشنا شدن زیاد مفید واقع نمیشه باید یجوری تعهدی بین دو طرف باشه حالا ..

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  
نه فایده ای نداره چون ممکنه بهش وابسته شی ولی اون که قصد رابطه جدی و خواستگاری نداره

آره آدم حساسی هستم 

ببین به هیچ انسانی نیاز پیدا کردن درست نیست چون وابستگی میاره و قطعا طرف میره بعد یه مدت این اقا هم که تکلیفش مشخصه ازدواج نیس که سرگرمیه ! مگه شما اسباب بازی هستی ؟! که بخوای اهداف و برنامه و اینده خودتو تلف کنی ؟