2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرقی ندارن منم پوستم چربه کرم پودر خوب استفاده کن که چربی نداشته باشه کوشن هم استفاده میکنم ولی در هر صورت روش پودر فیکس باید بزنی که اصلا چربی پس نده

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2728

کوشن جدیده بهتر از پودره مندگاریش بیشتره 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
فرقی ندارن منم پوستم چربه کرم پودر خوب استفاده کن که چربی نداشته باشه کوشن هم استفاده میکنم ولی در ه ...

من تو این زمینه خیای اطلاعات ندارم

کرم پودر چه برندی خوبه بگیرم؟ بعد پوستم روشنه چه شماره ای بگیرم چون نمیخوام اصلا تیره بشم

2740
فرقی ندارن منم پوستم چربه کرم پودر خوب استفاده کن که چربی نداشته باشه کوشن هم استفاده میکنم ولی در ه ...

پودر فیکس رو حتما باید بزنم؟ چون برای یه مهمونی میخوام کرم پودر یا کوشن بگیرم ولی پوستم متاسفانه خیلی چربه میترسم رو پوستم خوب نشینه یه ذره راهنماییم میکنید

کوشن هم شماره بندی داره طبق رنگ پوست؟

بله 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من تو این زمینه خیای اطلاعات ندارم کرم پودر چه برندی خوبه بگیرم؟ بعد پوستم روشنه چه شماره ای بگیرم ...

تو چه رنج قیمتی؟

استی لادر و فور اور دیور خوبن دیور سبکه و پوشش دهی بالا داره منم پوستم روشنه شماره 1w خوبه ولی رنگ بندی های دیور خیلی زیاده سرچ کنین خودتون رنگ پوستتون رو پیدا کنین چون تناژ روشن هم خیلی زیاده داره فکر کنم ۱۵ تا رنگ روشن داره .

میبلین ۱۱۰ 

اگر هم قیمت مناسب تر بخواین کرم پودر گابرینی و اورال هم خوبن گابرینی شماره ۱ و ۲ روشنه 

اورال ۱۳۰ خوبه

شیگلم هم fair و shell روشن هستن  

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
پودر فیکس رو حتما باید بزنم؟ چون برای یه مهمونی میخوام کرم پودر یا کوشن بگیرم ولی پوستم متاسفانه خیل ...

منم پوستم خیلی چربه عزیزم حتما اول صورتتو با یه شوینده پوست چرب بشور بعد قبل ارایش تونستی با تونر پاک کن صورتتو اگز دوباره چربی داده بود بعد اگر ابرسان میزنی مخصوص پوست چرب بگیر که چربی نداشته باشه روش پرایمر بزن که ارایشت نماسه بعدش کرم پودر و روش پودر فیکس 

اگر کوشن میزنی پرایمر و ابرسان نمیخواد فقط روش پودر فیکس بزن 

تکون نمیخوره ارایشت