2733
2734
عنوان

کرم سفیدعادیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 49 پست
اره گلم  همیشه نیست هر از گاهی همینجوری میشم فک میکنم از چیزا شیرینه ولی نمیخورم

چرا اینقد ریلکسییییی؟ 😂

خب چیز شیرین که همه میخورن نباید کرم بشه که

رودت یه مشکلی داره حتما برو دکتر 

همین کرم بعدا کلی مشکل واست درست میکنه ها

چرا اینقد ریلکسییییی؟ 😂 خب چیز شیرین که همه میخورن نباید کرم بشه که رودت یه مشکلی داره حتما برو د ...

😶😶 خب چم وقت پیش آزمایش دادم مشخص نشد هیچی لاغرم هستم بنظرت میتونه از کرم باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐 پس کرم چی دیده بودی ؟ من از همون بچگی کرمو ب اسم اینکه تو کو نه می‌شناختیم😐😂

کرم روده😐

کرم کو.ن تو کتابای درسیم هیچوقت ندیدم 

برو دکتر دختر 

ژل بهداشتی بانوان بگیر استفاده کن 

هفته ای یبار توی آب و سرکه سیب بشین نسبتاشون سه به یک باشه 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2731
چرا تو آب و سرکه بشینم 

عفونت داشته باشی از بین میبره 

از عطاری اگه میتونی هلپه بگیر دود بده 

حتما دکتر برو 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
اره اتفاقا کرم باعث لاغری میشه برو یه دکتر خوووب  اگر اصفهانی برو گوهریان

ن عزیزم زاهدانم ک اصلا دکتراش خوب نیستن چن‌وقت پیشم آزمایش دادم گفتن سالم سالمی 😐

عفونت داشته باشی از بین میبره  از عطاری اگه میتونی هلپه بگیر دود بده  حتما دکتر برو  ...

هلپه چیه

اخع الان حاملع ام نمیدونم نمی‌دونم کدوم دکتر برم برم برا سونو حاملگی آزمایش های عاملگی و دکتر زنان جدا..‌‌اصن آدم حوصلع نداره تو‌بارداری مگع بعدش برم 

2740
هلپه چیه اخع الان حاملع ام نمیدونم نمی‌دونم کدوم دکتر برم برم برا سونو حاملگی آزمایش های عاملگی ...

ی دونه گیاهیه 

دکتر زنان برو 

دکتر زنان میفهمع برای کرمو؟

برو بررسیت کنه بعد خودش بهت میگه 

احتمالا بفرستت پیش دکتر گوارش 

میگم زنان بخاطر حاملگیته 

ن عزیزم زاهدانم ک اصلا دکتراش خوب نیستن چن‌وقت پیشم آزمایش دادم گفتن سالم سالمی 😐

قرص مبندازول رو داروخونه ها بدون نسخه میدن

جویندنیه ضد انگل هست

بگیر روزی یکی بخور

به دکتر گفتی کرم میبینی؟؟ وقتی بگی کرم میبینی که نمیگن سالمی

من احساس میکنم روت نشده بگی قشنگ

2706