2733
2739

خوبه قشنگه کلا فیس هایی ک مردونه هستن هیلی بیشتر خوشم میاد تا اونایی ک بجه خوشگلن

ببخشید ولی مجبورم 

شناسایی شدم اگر براتون مقدر هست هر چند تا ار تایپک ها رو ک میتونید گزارش برنید ک پاکش بشن

لایک کنید براتون صلوات میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه پسرا چندشن هیچ کجاشونم کراش نیست

😂

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731

بذار

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
نه  شاید اخلاق و منش  طرز برخورد و مدل حرف زدنش  بالاتر از یک ظاهر  تو عکس که ...

این عکس جدیدم ببین کدوم بهتره؟

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

اینم معمولیه، در یه حدن

من جات بودم اولیو انتخاب میکردم ، دومی شهید طوره

اینم معمولیه من جات بودم اولیو انتخاب میکردم ، دومی شهید طوره

واااای چقدر خندیدم به این حرفت😂

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد
واااای چقدر خندیدم به این حرفت😂

😁😆