2737
2734

کارتون چقدر زمان بر هست 

من بچه کوچیک دارم باید زود برگردم 

کاشت و ژلیش

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوالی داشتم

وسایل و ابزاراشونو ضدعفونی میکنن؟اگه اره با چی؟

چون شنیدم موقع سوهان کشیدن خون میاد

اینجوری خوب نیست که،ایدز و هزارتا مشکل ممکنه پیش بیاد

البته من وسواس فکری دارم شاید زیادی گندش کردم تو ذهنم

2731

من پرسیدم از ناخن کار گفت دوساعت...

من هم بچه کوچیک دارم 2ساعت خیلیه واسه همون نرفتم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
نهایتا یک تا یک ساعت و نیم  دیگه با رفتم برگشت رو دو سه ساعت حساب کن

مطمئنی 

ایشون میگن سه ساعت کاشت طول میکشه

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ناخنکارم بسته ب نتخن مشتریه ولی اصولا کاشت ۲/۵ ژلیش۳۰ دقیقه

پس همون ۳ ساعتو در نظر بگیرم 

کاشتو ژلیش و چقدر میگیرین شما

2740
من پرسیدم از ناخن کار گفت دوساعت... من هم بچه کوچیک دارم 2ساعت خیلیه واسه همون نرفتم

فکنم بشه یکاریش کرد 

دلم ناخون میخاد🙁

یه سوالی داشتم وسایل و ابزاراشونو ضدعفونی میکنن؟اگه اره با چی؟ چون شنیدم موقع سوهان کشیدن خون میاد ...

از نظر قانونی باید ضدعفونی و استریل شن به دوتا نکته توجه کنین اول ک وسایلو جلوی خودتون ضد عفونی کنن دوم ناخن کار نباید دست مشتری رو زخم کنه

یه سوالی داشتم وسایل و ابزاراشونو ضدعفونی میکنن؟اگه اره با چی؟ چون شنیدم موقع سوهان کشیدن خون میاد ...

نمیدونم منم😶

از نظر قانونی باید ضدعفونی و استریل شن به دوتا نکته توجه کنین اول ک وسایلو جلوی خودتون ضد عفونی کنن ...

تو دستگاهی چیزی میزارن واسه ضدعفونی؟

چون ایدز و هپاتیت با الکل اینا ازبین نمیره که

پس همون ۳ ساعتو در نظر بگیرم  کاشتو ژلیش و چقدر میگیرین شما

هرجایی متفاوت میگیرن من خودم ژلیش از ۸۰میگیرم تا ۱۰۰کاشت از ۳۰۰میگیرم تا ۴۰۰ ولی خب بیشتر ازینا دیگ سوده همش چون متریال مصرفی من اورجیناله و بهترین مارکه

2706